Ünlülerden ‘Babalar Günü’ paylaşımları

Tuncay

New member
Ünlü isimler her yıl Haziran ayının 3. haftasında kutlanan ve bu yıl 20 Haziran’a denk gelen ‘Babalar Günü’nü toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı. İşte ünlülerden babalar günü paylaşımları…

MERVE ÖZBEY

Bize anlattığın her masal için minnettarız kenan baba, ve babalarımız… Seni birinci gördüğümde aslında her şeyi anlamıştım. Mukadderatın, mukadderatımızı bir arada yazıldığını ve bunun önüne kimsenin geçemeyeceğini biliyordum. birinci gördüğümde o denli sevmiştim ki o denli sevmek görülmese gerek… Sen bana baba oldun, sevgili oldun, arkadaş oldun, sırdaş oldun, her şey oldun. Her şeyi biliyordum da bize bu kadar yeterli olabileceğine bu sığ aklım ermedi. Babaml yaşattığın her güne ve evladına şevkatli sarıldığın, yüzü incinmesin diye öpmeye kıyamadığım birinci babalar günün, konutumuzun babası olduğum günün kutlu olsun Kenan baba!Kızın da, ben de seni epeyce seviyoruz. Ailecek daima birlikte kutladığımız birçok babalar günün olsun. Sana fazlaca aşığız.

BÜLENT ŞAKRAK

kimi vakit çocuklarıma dalıp gidiyorum, o sırada dönüp sana “Baba sahiden beni bu kadar fazlaca mu seviyordun ya” diye sormak istiyorum, soramıyorum… Fakat yanıtı adım üzere biliyorum… Seni seviyorum kral babam. Kutlu ol. Dönemin daim olsun…

CEYDA DÜVENCİ

Babam… Günün kutlu olsun.

BERFU YENENLER

aslına bakarsanız epey hoş bir adamdın babalık seni daha da hoş yaptı. Babalık seyahatine şahit olduğum için fazlaca şanslıyım. Çocuklarına bu kadar uygun bir baba olduğun için de seninle gurur duyuyorum aşkım. Seni fazlaca seviyorum.

FAHRİYE EVCEN

Kusursuz bir baba olduğun için sana teşekkür ederim sevgilim… Babalar günün kutlu olsun.

ÜMİT ERDİM

Birinci dakikalar…

CÜNEYT ARKIN

Sevgiyle şefkatle emekle bizleri büyüten, düştüğümüzde kaldıran, öğretileriyle ebediyen yol gösteren gerçek kahramanlarımız olan babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

EZGİ EYÜBOĞLU

Babalar günün kutlu olsun canım babam.

SELEN GÖRGÜZEL ALKAN

Ardımızda duran kahraman babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

PELİN AKİL

Yeterli ki sen… Güzel ki biz… Babalar günün kutlu olsun. Biz bu günü babamız sen olduğu için her gün şükrederek kutluyoruz. Seni epeyce seviyoruz.

DEMET AKALIN

Babalar günün kutlu olsun minik.

GONCA VUSLATERİ

Ben en epeyce sana çektim. Haybeye öfkelerim, sabırsızlığım, sadakatim, bağımsızlığım, küskünlüklerim… Seni seviyorum. Bu seneye girerken sana bir yemin ettim: Daima bu biçimde gidebilen biri olacağım. Şayet içimde bir yer kuraklaşıyorsa ve kısımlarıma asılarak uzunluk veriyorsa şımarık ruhlar. “Sen yanlışsız ol kâfi Gonca. Eğri bulur belasını.” Haklıydın. Haklısın. “Parayı düşünme. Senin işin para değil. Uygun oyuncu ol.” Haklıydın. Haklısın. Geçmişi boş verdim. Geleceğe de hak verdim. Gelecek bizimdir babacığım. Sevgiyle… Babalar Günü’n kutlu olsun.

BENGÜ

Babacığım sen benim en büyük kahramanımsın; annem, kardeşim ve ben seni fazlaca seviyoruz! Babalar günün kutlu olsun; düzgün ki bizim babamızsın.