Tuğba Ekinci, Hadise’ye nispet yaptı! ‘Benim nişanlım daha kaslı ve borcu yok’

Tuncay

New member
Mehmet Dinçerler-Hadise, uzun müddettir beraberlikleri ile isimlerinden kelam ettiriyor. Hoş popçu (36), geçtiğimiz günlerde 34 yaşındaki iş insanı sevgilisinden evlilik teklifi almış ve bu anları toplumsal medyada paylaşmıştı.

AİLEYE GİRDİ

Hadise, sevgilisi ile Mehmet Dinçerler’in kardeşi Tuğba’nın düğününe katılmıştı. Aile pozu veren Hadise, müstakbel kayınvalidesi ve görümceleriyle bol ölçüde eğlenmişti.

AYRILDILAR MI?

Ünlü çift, dünyaevine girmeye hazırlanırken, dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Hadise, damat adayını Instagram hesabından takipten çıktı. İş beşerinin hesabının kapalı olması da başları karıştırdı. Bu atılım, “Acaba ayrıldılar mı” sorusunu akıllara getirdi.

İş insanı, son olarak şirketinin borçlarından dolayı gündeme gelmişti. Evlilik teklifi sırasında ikram ettiği üç milyon TL bedelindeki tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize niye olduğu sav edilmişti.

“BENİM NİŞANLIM DAHA KASLI VE BORCU YOK”

Hadise-Mehmet Dinçler bağında bu gelişmeler yaşanırken, Tuğba Ekinci toplumsal medya paylaşımlarıyla hem bu argümanlara vurgu yaptı, tıpkı vakitte nişanlısına övgüler yağdırdı.

Sivri lisanlı müzikçi, Hadise’ye epey konuşulacak bir göndermede bulundu. Pilot nişanlısı Berk Fenercioğlu’nun spor yaptığı anları paylaşan Ekinci, “Hadise, kusura bakma, benim nişanlım seninkinden kaslı ve güzel. Babasının parasıyla da hava atmıyor. Borcu da yok. Pilottur kendisi” sözlerini kullandı.

“BERK Mİ, MEHMET Mİ?”

Ekinci, bu paylaşımının akabinde nişanlısıyla bir görüntüsünü yayınlayarak, takipçilerine “Size bırakıyorum orta farkı Berk mi, Mehmet mi?” sorusunu yöneltti.

“ERKEK DEDİĞİN KAMYON ÜZERE OLACAK”

Berk Fenercioğlu’nun spor salonunda yük çalıştığı anların imgesini arka arda yayınlayan Ekinci, bir paylaşımına da “Erkek dediğin kamyon üzere olacak” bildirisini yazdı.

“ŞİMDİ BUNA ‘GÜZEL’ Mİ DİYECEĞİZ?”

Kasım 2021’de “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk olan Tuğba Ekinci, Fahriye Evcen’in estetikli olduğunu belirtmiş, canlı yayında oyuncunun burun estetiğini eleştirmişti.

Ekinci şu tabirleri kullanmıştı:

“Burnu yanlış yapılmış, düzeltilmesi lazım. Burnu mandalla sıkıştırılmış üzere, burnunun kenarları etli kalmış. Ben hoşluk hastası bir hanımım, yüz çizgilerine fazlaca dikkat ederim. Birine ‘oldukca hoş kadın’ denmesi için doğal olması lazım. Doğal olmadığı için Fahriye benim için ‘güzel kadın’ statüsüne giremez. Doğal bayan hoştur…”

“Estetik yaptırmış insanlara ‘güzel’ demeyin. Burnu yapılınca güzelleşiyor, artık buna ‘güzel’ mi diyeceğiz? bu biçimde biz niçin doğduk bu biçimde; eli, ayağı düzgün. Monica Bellucci 60 yaşına geldi, hala hayli hoş. Angelina Jolie 50 yaşında, bir garip oldu, bozdu kendini. Bölümde kim doğal kaldıysa ona ‘güzel’ deyin. Fahriye Evcen’in burnu yaptırılmış ve yanlış yapılmış.”