Tıklanma çılgınlığı; kefen giyip gömüldü

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
25 yaşındaki youtuber Bahçecik, bir görüntüsünde beğeni sayısına ulaşılması durumunda takipçilerine mezara girme kelamı verdi. Beğeni sayısı amacı aşınca kolları sıvayan Muhammed Bahçecik, özel olarak tasarlanan cam tabuta girip Tuzla’da kendisini toprak altına gömdürdü. Bahçecik’in sıhhati ve güvenliği göz önünde bulundurularak 20 bin lira pahasında bir tabut tasarlandı. İçerisinde sıhhat ekipmanlarından oksijen tüpüne kadar biroldukça materyal bulunan tabutun içerisindeki Bahçecik için, dışarıda bir ambulans ve sıhhat takımı hazır bulunduruldu. Tabuta yerleştirilen oksijen tüpleri, kameralar, telsizler ve sıhhat durumunu anlık olarak doktora ileten aygıtlarla birlikte, kepçe tarafınca açılan mezara gömüldü. Mezarın başında dua okunurken, geleneklere uygun olması açısından mezar taşı da yerleştirildi. Kefen giyerek 6 saat toprağın altında kalan Bahçecik, müddetin dolmasının akabinde vinç ile bir daha toprak üstüne çıkarıldı.

Çok farklı bir tecrübe yaşadığını söz eden Muhammet Bahçecik, “Mezara girdiğim an tüm sevdiklerim, mezara gömdüğüm sevdiğim beşerler aklıma geldi. Onların da burada olduğunu hissettim. Şu an rahatça nefes aldığım için epeyce memnunum zira 6 saattir nefes alamıyordum, oksijen tüpüne bağlıydım. Yaşamanın ne kadar güçlü ve hoş bir şey olduğunu öğrendim. Hiç panik yapmadım. Ta ki vinç ile toprağın altından çıkarılana kadar. O an biraz huzursuz oldum. Toprağın altından çıktım ve şu an fazlaca üşüyorum. Sıhhat durumum iyi” dedi.

İşte o fotoğraflar: