Survivor’da bomba eleme! Veda eden isim belirli oldu

Tuncay

New member
Survivor’da eleme adayları geçtiğimiz günlerde aşikâr olmuş mavi ekipten Poyraz kırmızı kadrodan ise Aleyna Çalışkan’ın ismi çıkmıştı. Kurulda ise Acun Ilıcalı seyirci oylamasında birincileri deklare etti. Mavi kadronun bu haftaki birincisi Poyraz oldu ve bu biçimdelikle eleme adaylığı düştü. Oylama ikincisi ise mavi ekipten Ayşe oldu. Bu durumda bir aday Poyraz ve Ayşe söylemiş oldu.

Kırmızı kadroda ise SMS birincisi Batuhan oldu. Mavi gruptan Poyraz birinci eleme adayı olarak Steven dedi. Ayşe ise eleme adayı olarak Merve’nin ismini verdi. Mavi grupta eleme adayları Steven ve Merve oldu. Kırmızı grubun SMS birincisi Batuhan da Berkay dedi. Kırmızı grubun eleme adayları Aleyna Çalışkan ve Berkay oldu.

Survivor’a bu akşam veda eden kişi Merve Aydın oldu. Muvaffakiyet performans gösteren ve Survivor’a parkurla damga vuran Merve Aydın elendi. Merve Aydın’ın elenmesi arkadaşlarını şoka uğrattı.

Merve Aydın elendikten daha sonra şu açıklamayı yaptı: Survivor hayallerim burada bitti onun için üzgünüm. Atlet kimliği hoş yansıttım. Ben buradan kazanan olarak ayrılacağım fazlaca şey öğrendim.

Acun Ilıcalı da “Bana bile sürpriz oldu. Seninle ilgili tek söyleyeceğim var bize hiç bir vakit sorun çıkarmadın, örnek bir sporcusun. Son derece pak kalplisin” dedi.