Survivor'da Aleyna ve Ayşe'nin ailesi arasında neler yaşandı? Cansu için o sözler söylendi mi?

celikci

New member
Survivor'da Aleyna ve Ayşe'nin ailesi arasında neler yaşandı? Cansu için o sözler söylendi mi?
Survivor 2021 yarışmasında bu defa da Aleyna ve Ayşe'nin Ailesi arasında yaşananlar konuşuluyor. Gönüllüler takımında yarışmaya birlikte başlayan hatta kader birliği yapan iki yarışmacı daha sonra yaşadıkları sorunlar nedeni ile yollarını ayırmıştı. İddiaya göre bu defada Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in aileleri Dominik Cumhuriyeti'nde birbirine girdi. Peki Aleyna ve Ayşe'nin aileleri arasında neler oldu? Ayşe Yüksel'in Ailesi Cansu için o sözleri söyledi mi? Evlatlarım benim kırmızı çizgim Survivor 2021 aile buluşması ödülü fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada Ayşe'nin, Aleyna Kalaycıoğlu’nun iki misafiri olmasına sinirlendiği ve “Haksızlık bu, anne sen neden Ömer Asaf’ı getirmedin” dediği iddia edilmişti. Sosyal medyada bu sözler çok konuşulurken bazı fanlar ise böyle bir konuşmanın olmadığını iddia etmişti. Ancak Aleyna Kalaycı oğlunun annesi Zuhal Kalaycıoğlu, attığı tweet ile iddiaların doğru olabileceğini adeta teyit etti. Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından, “Evlatlarım benim kırmızı çizgim... günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen, Çok çirkin söylemlerde bulunan Ayşe'nin anne ve babasını esefle kınıyorum” ifadelerini kullandı. Ayşe Yüksel'in ailesi Aleyna ablanın kardeşi Cansu için ne dedi?Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı tweet sonrasında sosyal medya bir anda karıştı. Sosyal medyada gündeme gelen iddialara göre Ayşe'nin Ailesi Aleyna'nın annesine Cansu'yu oy için getirdiğini söyledi. Bu olaylar ise sosyal medyayı ihtiyacı oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları Ayşe'nin bunları yapabilecek potansiyelde olduğunu söylerken bazı sosyal medya kullanıcıları ise Ayşe'yi savunmaya geçti.

ALINTIDIR