Survivor Aycan’ın pes etmesinin sebebi muhakkak oldu

erkan_623

New member
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star takımında yer alan Aycan Yanaç, ağır kurallara dayanamadığını belirterek yarıştan çekildi. Bu sonucuyla ekip arkadaşları ve sevenlerini şaşkına uğratan Aycan, günler daha sonra toplumsal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“KENDİMLE YÜZLEŞTİĞİMDE ÇOK HIRPALANDIM”
Müsabakada hastalığından dolayı zorlandığını anlatan sevilen yarışmacı, açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Büyük hayallerle, maksatlarla gittiğim Survivor’un daha çabucak başında hepinizin bildiği hastalığa yakalandım. Arkadaşlarımdan hayli daha ağır ve sancılı bir 9 günlük süreç geçirdim. Hem sizlerden, hem dostlarımdan uzak yalnız başıma yüzleşmek durumunda kaldığım bu çaba beni fazlaca lakin fazlaca hırpaladı. Hastalığı atlattığımda, sizler için bir daha savaşmaya başlamaya hazır olduğum o anda aslında bu hastalık sürecinin beni ne kadar yorduğunu, büyük gayelerle gittiğim Survivor’da hastalığın çabucak hemen silemediğim izleri olduğunu fark ettim. Bu aldığım hasar hem fizikî olarak birebir vakitte mental olarak beni geri dönülemez ayrılık sonucunı almaya mecbur bıraktı.”

“AÇIKLAMAYI KENDİMİ HAZIR HİSSETTİĞİMDE YAPMAK İSTEDİM”
“Sizlere karşı daima dürüst oldum. birlikte hayli hayal kurduk. Başaracaktık da. Lakin hayat bu, her şey istediğimiz üzere gitmiyor. Hala hastalığın izlerinden fizikî olarak tam arınamasam da mental olarak fazlaca daha düzgün hissediyorum. Sizlere de bu açıklamayı kendimi hazır hissetmeden, sizlere kalbimi ve hislerimi yanlış aksettirmemek için daha evvelinde yapamadım. Sizlerle hayli daha kuvvetliyüm. Varlığınızı hastalık sürecimde hissedebilmiş, sizlerin attığı takviye iletilerini gorebilmiş olsaydım tahminen de ortanıza bu kadar kısa müddette dönmez, hayli daha fazla çabalardım. Maalesef ne yaşadığımı, nasıl kuvvetli bir müddetç geçirdiğimi ve bu verilmesi epey sıkıntı olan ayrılık sonucunı nasıl almak zorunda kaldığımı bir ben bir de Rabbim bilir.”

“YARIM KALAN ÖYKÜM YOKMUŞ”
“Gerçekten hastalığı atlatamayacağımı; sizlere, aileme ve sevdiklerime dönemeyeceğimi iliklerime kadar hissettim. Bugün fazlaca daha güzel, sizlerin yardımıyla fazlaca daha memnunum. Biliyorum yolun başında bizi bu biçimde bir son karşıladı fakat emin olun bundan daha sonra atacağım her adımda sürekli sizlerin bu takviyeleri ve benimle atan kalpleri on kat daha fazla beni kamçılayacak. Halbuki kaybettiğim her şeyin sonunda ben kendimi, sizlerin yardımıyla kazanmışım. Yarım kalan öyküm de yokmuş, bu öykü sizlerle aslına bakarsanız tamamlanmış. Önümüzdeki yeni kıssalar bizi beklesin artık…”