Şort giydiği için komşusunu darp eden adam serbest bırakıldı!

celikci

New member
Şort giydiği için komşusunu darp eden adam serbest bırakıldı!
Antalya’da Kepez ilçesinde yaşayan korkunç olay tüm Türkiye’nin gündemine düştü. Mahsun Tatar isimli kişi sahurdan sonra çöp dökmek için evden çıkan üniversite öğrencisi Elif Ülkü Eroğlu’na şort giydiği için önce sözlü tacizde bulundu ardından da fiziksel şiddet uyguladı. "O..... MUSUN BÖYLE GİYİNİYORSUN?"Olay şöyle yaşandı. Mahsun Tatar, komşusu Elif Ülkü Eroğlu’na "O..... musun böyle giyiniyorsun?" ifadelerini kullandı. Yaşadığı hakaret sonrası "Sana mı soracağım?" ifadeleri kullanan genç kız komşusunun saldırısına uğradı. Mahsun Tatar, Eroğlu’nu saçlarından tutularak yerde sürüklerken aynı zamanda darp etti. Genç kızın çığlıklarını duyan ailesi yardıma koştu genç kız cani adamın elinden alındı. Eroğlu’nun şikâyeti üzerine gözaltına alınan Mahsun Tatar, ifadesinde kimseye saldırmadığını, karşı tarafın saldırdığını öne sürdü ve serbest kaldı. SOSYAL MEDYADAN TEPKİ!Üniversite öğrencisi Elif Ülkü Eroğlu, yaşadığı şiddeti sosyal medyadan paylaştı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı yaşanan duruma tepki gösterdi. Öte yandan adalet paylaşımları yapan binlerce kullanıcı Adalet Bakanı’nı göreve çağırdı. “SAÇLARIMDAN TUTTU DİRSEĞİYLE SIRTIMA VE BOYNUMA VURMAYA BAŞLADI”Konuyla ilgili olarak Elif Ülkü Eroğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı, " Saat 04.15 civarında sahur sonrası çöp dökmeye çıktım. Evimin 30-40 metre ötesinde konteyner var. Döndüğümde aynı binada oturduğum Mahsun Tatar, önce dik dik baktı. ‘Neden bakıyorsun?’ deyince ‘O..... musun böyle giyiniyorsun bizim mahallede böyle şeyler olmaz’ dedi. Ben ‘Sana mı soracağım, istediğimi giyerim’ deyince de üzerime saldırdı. Saçlarımdan tuttu dirseğiyle sırtıma ve boynuma vurmaya başladı. Saçlarımdan sürükledi. Şort giymiştim ve evimden çöp atmaya çıktım yalnızca. Çöp atmak için üstümü değiştirmem mi gerekirdi?"

ALINTIDIR