Serenay Sarıkaya: Yorgun ve üzgünüm!

Tuncay

New member
Serenay Sarıkaya, arabasıyla Etiler’de bulunan konutuna hakikat giderken aracı kimliği bilinmeyen kişi tarafınca tekmelendi. Sarıkaya’nın sürücüsü durmak yerine direkt siteye giriş yaptı.

Ünlü oyuncu, olayın akabinde Etiler Karakolu’na gidip, şikayette bulundu. Taarruzda bulunan kişinin, Sarıkaya’ya takıntılı olduğu ve daima adım adım takip edip, taciz ettiği öğrenildi.

Serenay Sarıkaya’nın şikayette bulunmasının akabinde 26 yaşındaki kelam konusu takıntılı hayran, ruh ve hudut hastalıkları hastanesine müşahede altına alındı.

Serenay Sarıkaya, Etiler’de trafikte görüntüledi. Oyuncu, “Alice Müzikali provalarından çıktım. Biraz yorgunum ve üzgünüm. Son periyottaki hadiselerden dolay, biraz yorucu bir müddetçti” dedi.

Muhabirlerin “Zanlı ruh ve hudut hastanesine yatmış. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “Aynen öyleymiş, daha sonra inşallah mahpusa atacaklar” açıklamasında bulundu.

Sarıkaya, olay daha sonrası tedbir alınıp alınmadığı sorularına “Elimizden geleni yapmayı çalışıyoruz, ancak biraz doğal ki tedirginliğim geçti. Sizlerden de rica ediyorum meskenin etrafında olup biten her şey beni çok huzursuz etmeye başladı. Lakin biliyorsunuz ki sizden yana hiç bir sorunum yok lakin konutumun önünde bu biçimde bir şeyi yaşamak beni daha da hayli zorluyor. Uygunum, uygunum fakat teşekkür ederim” formunda cevap verdi.

Olay daha sonrası Umut Evirgen’in konutuna kendi muhafazalarını göndermesi ve birlikte tatile çıkması hatırlatılınca, “Çok teşekkür ederim, evet ona da teşekkür ediyorum eksik olmasın” dedi. Muhabirlerin “beraberlik devam ediyor mu?” sorusuna ise Sarıkaya “Çok sağ ol, görüşürüz” diyerek meskeninin yolunu tuttu.

SERENAY’DAN ‘KADES’ VURGUSU

Öte yandan Sarıkaya, yaşadığı üzücü olayın akabinde toplumsal medya hesabından bir açıklama yaparak şu sözleri kullanmıştı: “Bu mühlet zarfında kendimi ne kadar çaresiz hissettiğimi, etrafımdaki sevdiğim insanları koruyamadığım hissiyle ne kadar kahrolduğumu, sizlere tanım etmem mümkün değil, epeyce üzgünüm.”

Bu ve gibisi birçok kıssaları her gün bir sürü hanımın yaşadığını söyleyen hoş oyuncu, “İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Aile İçi ve Bayana Şiddet Gayret takımındaki herkese, ben ve benim üzere bayanların yalnız olmadıklarını hatırlattıkları için teşekkür ederim. Tüm bayanların telefonunda KADES uygulaması olmalı… Lütfen yükleyin” diyerek, hemcinslerine davette bulunmuştu.