Serenay Sarıkaya: O terlikleri birinci giyişim değil ki!

Tuncay

New member
“Sizi fazlaca özledim” diyerek lafa başlayan Serenay Sarıkaya’ya, Burak Deniz’le başrolü paylaştığı, çekimleri tamamlanan ve dijital platformda yayınlanacak olan ‘Şahmeran’ dizisi sorulunca şu biçimde konuştu:

“Çok eğlendik, kent haricinde olmak da epey güzel geldi. Oraları da fazlaca sevdik, inşallah hoş bir şey çıkar. Yayınlanması çok vakit alacak. Açıkçaası bu kadar erken bir şey söyleyebilir miyim bilmiyorum. Çok orjinal bir iş sizleri bekliyor diyebilirim. Dizi içime sindi. esasen o kadar özlemişim ki benim canıma minnet, her şey epeyce hoştu.”

“YETERİNCE DİNLENDİM”

Yeni projesinden bahseden oyuncu, “Çalışmaya devam edeceğim, şu an için o denli gözüküyor. Gereğince dinlendim, çalışmak istiyorum. ‘Alice’ de başlıyor yakın vakitte. Koşturmaca başladı” sözlerini kullandı.

“KİM NE DERSE DESİN!”

Sarıkaya, Adana dönüşü havalimanında giydiği terliklerle ilgili olarak, “O terlikleri birinci giyişim değil ki, daha evvel de giydim. Her seferinde niye bu kadar şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Sevdiğim terlikler” dedi.

Ünlü oyuncu, “Adana dönüşü beyaz çorap ve terlik gitmeniz Adana tarzını temsil eder gibiydi” yorumuna ise “Yok seviyorum, giyiyorum. Kim ne derse desin. Kebap epey seviyorum, sakatat epeyce seviyorum. Oraya gidince kendimi buldum. Vallahi epey memnundum Adana’da” yanıtını verdi.

“GÜNEŞ GÜCÜYLE ÇALIŞIYORUM”

Adana’da mesken aldığı argümanlarına Sarıkaya, “Ev almadım, köpeğimle birlikte gittiğim için süreksiz müddetliğine yaşayabileceğim bir yer bakıyordum lakin bulamadım, hotelde kaldım. Hiç değerli değil, köpeğimle birlikte memnundum. Adana hayli hoş bir yer. Antalya geçmişim olduğum için Akdeniz iklimi yabancı olduğum bir şey değil. O yüzden hoşuma gitti. Full güneş, hiç kış yoktu. Kışı buraya gelince gördüm. Yazı seviyorum. Güneş gücüyle çalışıyorum” kelamlarıyla espri yaptı.

Yeni yılı İstanbul’da karşılaşacağını lisana getiren oyuncu, “Ailenizle birlikte mi olacaksınız?” sorusunu, “Annem burada lakin biraz rahatsız, hiç bir plan yapmadım. Plan yapabilecek kadar gücüm yoktu” formunda yanıtladı.

2021 NASIL GEÇTİ?

Serenay, “2021 sizin için nasıl geçti?” sorusu üzerine, “Hepimiz için sağlıksak olarak güç geçti fakat kendi adıma verimli bir müddetç geçirdim. Öncelik sıramız değişti, değer verdiğimiz şeyler değişti. Benim şikayetçi olduğum bir şey yok. Önümüzdeki yıl umarım daha da düzgün olur” açıklamasını yaptı.

“YAZILAN FİYATLAR YANLIŞSIZ DEĞİL”

Toplumsal medyada yer alan terliğinin fiyatı ile ilgili tezlere değinen Sarıkaya, “Yazılan fiyatlar gerçek değil, bahsetmiş olduğuniz marka da yanlışsız değil. Bu arkadaşımın markası, bir de epeyce uzun vakittir giydiğim şeyler. Gerçekten bahsedildiği üzere değil fiyatlar. Aldığım bir şeyi yıllarce kullanıyorum, görüyorsunuz” sözlerini kullandı.

UMUT EVİRGEN CEVABI!

Serenay Sarıkaya, basın mensupları tarafınca isminin aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen sorulunca, “Söylenecek bir şey yok” demekle yetindi.