Seren Serengil’in acı günü: Böğüre böğüre ağladım

Tuncay

New member
‘Söylemezsem Olmaz’ programında yorumculuk yapan Seren Serengil’in 23 yıldır danışmanlığını yapan arkadaşının, 20 yıllık hayat arkadaşı ömrünü kaybetti. Aldığı ani vefatıyla yıkılan Serengil, yaşadığı acıyı sevenleriyle paylaştı.

“ACIMIZ ÇOK BÜYÜK”

Kendi nikahında şahitlik yapan arkadaşı Hakan’ı kaybeden ünlü isim, “İnanamıyorum ya haksızlık bu niçin daima uygun beşerler? Müthiş, tarifsiz üzüldüğüm bir haber aldım artık. Canım Ebrumun hayat arkadaşı, canı, hepimizin canı Hakan’ımız bu sabah geçirdiği kalp krizi kararından ortamızdan ayrıldı. Acımız o kadar büyük ki… Ebrum da gitti onunla birlikte nasıl yaşanır bilmiyorum” dedi.

“BÖĞÜRE BÖĞÜRE AĞLADIM”

Bir paylaşım daha yapan Serengil, kelamlarına şu biçimde devam etti: “Ebru benim 23 yıldır danışmanım, vakit içinde kardeşim oldu… Hiç ayrılmadık her şeyimle güvendiğim inandığım tek insandır. Üstüme titrer bir de onun Hakan’ı vardı 20 yıldır tek kendinden hayli sevdiği Hakan’ı.. Dünyanın en güzel adamıydı.”

“Bu sabah kalp krizi geçirdi ve onu kaybettik avazım çıktığı kadar böğüre böğüre hiç kimsenin gerisinden ağlamamıştım. Ebru’m nasıl yaşayacak artık. Bütün hayatı oydu..”

“Nasıl alışacak bu duruma biz nasıl alışacağız bilmiyorum. Bu fotoğrafı Nice’e gittiğimizde ben çekmiştim. Benim nikah şahidimdiler darısı başınıza demiştim memnunluk bu fotoğrafta kaldı. Sevenin biri ölünce oburu yaşayamaz zira.. Hakan’ım yerin cennet olsun Ebru’n bize emanet.”

SIHHATİNE KAVUŞUYOR

Seren Serengil, mide küçültme ameliyatı olduktan daha sonra 43.5 kiloya kadar düşmüş, organları iflas etme noktasına gelmişti. 50 yaşındaki Seren Serengil bir süre evvel riskli bir geri dönüşüm ameliyat geçirmişti.

Yavaş yavaş sıhhatine kavuşan Seren Serengil, evvelki gün Nişantaşı’nda köpeklerini gezdirirken sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı Arto ile objektiflere yansıdı.

“BİR BUÇUK KİLO ALMIŞIM”

Son durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, ”Ölümden döndüm biliyorsunuz ki fazlaca sıkıntı günler geçirdim. Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim epeyce hoş bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Artık hatta kebap yedik” tabirlerini kullandı.

“FENALAŞIP, BAYILMIYORUM”

Hekimlerinden olumlu dönüşler aldığını söyleyen Serengil, ”Artık kötüleşip bayılmıyorum. Artık kaç kiloda olduğumun hiçbir kıymeti yok sıhhatim geri gelsin gerisi teferruat. En azından 55 kiloyu görsem epeyce keyifli olacağım. Bütün hoşlar şanslı, bütün hoşlar memnun diye bir şey yok. Daima hoş görünmek için bu eforlara giriyoruz maalesef” dedi.