Serdar Ortaç’tan Mehmet Ali Erbil’e destek!

Tuncay

New member
Müzikçi Serdar Ortaç, “Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri” kapsamında üçüncü defa Kuruçeşme Açıkhava’da sahne aldı. Demirören Medya Kümesi medya sponsorluğunda ve Poll Production tertibiyle düzenlenen konserde Ortaç hem müzik söylemiş oldu hem hayranlarıyla sohbet etti.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, aşk dedikodularıyla ilgili gelen sorulara “Aşk var ise yolla” diyerek, esprili bir cevap verdi.

“ANNEMİ DİNLEMEDİM KONUTTA KALDIM”

Annesinin “Sarışınlardan uzak dur” kelamları hatırlatılınca Ortaç, “Annem esmerlerden seçmemi istemişti. Annem daima o denli söylüyor. Annemi dinlemedim meskende kaldım” diyerek herkesi güldürdü.

CHLOE VE SEÇİL’E GÖNDERME YAPMIŞTI

Geçtiğimiz hafta Bodrum’da sahneye çıkan sanatçı, izleyicilerin içinde bulunan sarışın konuğuyla “abla” diye seslenmiş ve “Annem bana esmerlerden şaşma demiştir” diyerek ayrıldığı eşi Chloe Loughnan ve eski sevgilisi Seçil Gür’e gönderme yapmıştı.

“AMAN O MEVZUYU HİÇ AÇMAYIN”

Müzikçi, “Serdar beyefendi Beşiktaş’la aranız nasıl? Düzelttiniz mi?” sorusu üzerine, “Aman beyefendiler o mevzuyu hiç açmayın fakat affettiler beni epey şükür” diye konuştu.

Serdar Ortaç, Adana’da sahne aldığı yerde Beşiktaş-Adana Demirspor maçından bahsederken hakaret içeren tabirleri niçiniyle reaksiyon çekmişti. Ünlü müzikçi, toplumsal medyadan yaptığı paylaşım ile siyah-beyazlı topluluktan özür dilemişti.

“MEHMET YAPMAZ”

Mehmet Ali Erbil yakın dostunuz, hakkında taciz olayları çıktı. Haberleri takip edebildiniz mi?” sorusuna ise Ortaç, “Bakamadım lakin Mehmet yapmaz, valla şaşırdım kaldım. O denli varsayım ediyorum ” diye konuştu.

“50 BİN TL TEKLİF ETTİ”

‘Karpuz’ isimli müziği ile tanınan olan toplumsal medya fenomeni Ece Ronay (29), gönderdiği ses kayıtları ve Instagram bildirileriyle kendisini taciz ettiğini belirttiği Mehmet Ali Erbil hakkında iki ay müddetle önlem sonucu aldırmıştı.

Çağlayan Adliyesi’nden çıkarken açıklama yapan müzikçi, “Erbil’in asistanı kapalı numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. aslına bakarsan yaptıklarının hatasını da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı lakin ses kayıtlarını da mı asistanı attı?” demişti.

Mehmet Ali Erbil ise reklam için kullanıldığını belirterek, “Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Gençlere takviye olmak için klibinde oynadım. Hedefi muhakkak. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız” sözlerini kullanmıştı.

UNUTULMAYACAK KONSER

Ortaç, Kuruçeşme Açıkhava’daki üçüncü konserine “Mesafe” müziğiyle çıktı. Ünlü sanatçı en sevilen müzikleriyle hayranlarına unutamayacakları bir konser yaşattı.

SOHBETİYLE GÜLDÜRDÜ

“Karabiberim, Ben Adam Olmam, Sana Değmez, Poşet” üzere biroldukça hit müziğini seslendiren Ortaç, konser boyunca hayranlarını hem müzikleriyle eğlendirdi birebir vakitte orta ara yaptığı samimi sohbetiyle güldürdü.

HAYRANLARINA MİKROFON UZATTI

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Serdar Ortaç, vakit vakitte en sevilen müziklerini hayranlarıyla birlikte söylemiş oldu. Yüzlerce dinleyicisinin sesini müzikleriyle bir ortaya getiren Ortaç, mikrofonu vakit zaman hayranlarına da uzattı.