Serdar Ortaç’ın ‘kürtaj’ itirafı gündem oldu!

Tuncay

New member
Yonca Lodi ve Serdar Ortaç, peş peşe çıktıkları Yeni Gazino sahnesinde konuklara müzik ziyafeti sundu. Ünlü müzikçiler, sahne öncesi basın mensuplarını kulislerinde ağırladı.

“ARSA VE CADDE ALIYORUM”

Dijital dünya ile ortasının pek yeterli olduğunu lisana getiren Yonca Lodi, “Bu orta Metaverse’e (kurgusal evren) sıradan ilgiliyim. Etiler, Bebek, Nişantaşı… Toplayabildiğim kadar arsa ve cadde almaya çalışıyorum. Toprak ağası olmak üzere bir gayem yok lakin bir gün gelecek buralar fazlaca değerlenecek” dedi.

Yakın vakitte bir Metaverse konseri yapmak istediğini lisana getiren müzikçi, geleceğin dijital dünyada olduğunu vurgularken, yaz için de sürpriz iki single hazırlığı ortasında olduğunu söylemiş oldu.

“HEP KÜRTAJ OLDULAR”

Çocuk sahibi olmak için geciktiğini lisana getiren Serdar Ortaç, muhabirlerin, “Şimdiye kadar hiç bu biçimde bir imkan ya da fikriniz olmadı mı? Bir kere daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna karşılık verdi.

Daha evvel tekraren baba olma isteğinden bahseden 51 yaşındaki popçu, “Kaç tane olacaktı, daima kürtaj oldular, kaç tane… Yazık!” kelamlarıyla röportajı değişik bir boyuta taşıdı.

“ONLAR DA HAKLI”

Ortaç, “Peki kürtajı yeğleyenler içinde tanınan isimler de var mı?” sorusunu, “Var. Kaç tane oldu, istemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı, bir şey diyemiyorum” diye yanıtlarken, isim vermekten kaçındı.

“BIRAKIN YARAM KANASIN”

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili soruyu, “Bana ondan bahsetmeyin. Bütün borçlarımı ödedim lanet olsun. Yarasın. Allah nasıl yaratacaksa! Sekiz yıllık kocasının konutuna haciz koyduran bayana o paralar nasıl yarayacaksa yarasın. Bırakın yaram kanasın” sözleri ile kesen Serdar Ortaç, İrlandalı modelin ismini bile duymak istemediğini söylemiş oldu.

“UNUTTUM KİME YAZDIĞIMI”

Geçtiğimiz günlerde ‘Nehir Gözlüm’ müziğini Cansu Dere için yazdığını belirten Ortaç’ın, daha evvel birebir şarkıyı Irmak Erdoğan’a yazdığını açıklaması dikkat çekmişti.

Ünlü müzikçi, “Cansu ismini yanlış söylemiş olabilirim fakat Irmak’a de yazmış olabilirim, bilmiyorum. Çok uzun vakit oldu yazalı, bilmiyorum abi unuttum kime yazdığımı” biçiminde konuştu.

‘Nehir Gözlüm’ müziğinin kelamları:

Kısmeti bağlı dediler
Gülüşü candan edalı dediler
Ah delikanlı yüreğim
Bu gece senden utandı dediler
Kendimi kandırmadım
Senden kurtulamadım
Kaç kez sevdi yüreğim
Sen gibisini bulamadım
Bu dünyayı yakacak mısın
Bana aşık olacak mısın
Birinci sefer aşık olmuş üzere