Serdar Ortaç: Kürtajın yapılmasını ben istemedim

Tuncay

New member
Sahne öncesi kameraların karşısına geçen Serdar Ortaç, soruları yanıtladı. Kürtaj açıklamalarıyla gündeme gelen popçu, “Allah nasip etmedi, olacaktı dedim lakin olmadı. Kısmet değilmiş dedim. Kürtajın yapılmasını ben istemedim” sözlerini kullandı.

“Baba olmak için fazlaca geç kaldım” diyen Ortaç, “Evlat edinmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Nasip kısmet” cevabını verdi. Çocuk hasretini yeğenlerimle gidermeye çalışıyorum diyen Ortaç, “Çocuklarla daima ilgileniyorum, lakin kendi çocuğum olmadı. Nasip değilmiş” halinde konuştu.

Borçlarından büsbütün ösöylemiş olduğini bir dahaleyen Serdar Ortaç, “Son üç aydır hiç oturmadık, gelen bütün gelirler borçlara gitti. esasen ne alabilirim ki, ne alacağım para gelse. Bu saatten daha sonra üzerime başıma ne alacağım, olmayan hiç bir şeyim yok. Bu saatten daha sonra çalışan arkadaşlarım memnun olsun, takım. Ben hayatta her şeyi gördüm, birazda onlar görsün” dedi.

“Kumar oynamayı büsbütün bıraktık” diyen Ortaç, “Artık zevkim de yok aslına bakarsanız. Para kazanma uğraşım da yok. Millet keyifli olsun, isteğim o” açıklamasını yaptı.

“AŞKA KÜSKÜN DEĞİLİM”

Aşk ömrüyle alakalı konuşan Serdar Ortaç, “Kısmet, gelip bulabilir beni. Aşka küskün değilim. Şu ortalar yalnızca sıhhat. Sıhhat gidince hiç bir şeyin kıymeti kalmaz. Evvelce hayli değerliydi örneğin şu ayakkabıyı alayım, gidince sıhhat o ayakkabıyı giyecek ayak kalmaz” dedi.

“Sağlık durumum âlâ ancak kardeşim kötü” diyen ünlü müzikçi, “İnşallah düzelecek, yanına gidemedim dönünce İstanbul’a gideceğim” biçiminde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Çocuk sahibi olmak için geciktiğini lisana getiren Serdar Ortaç, muhabirlerin, “Şimdiye kadar hiç bu biçimde bir imkan ya da fikriniz olmadı mı? Bir defa daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna karşılık verdi.

Daha evvel tekraren baba olma isteğinden bahseden 51 yaşındaki popçu, “Kaç tane olacaktı, daima kürtaj oldular, kaç tane… Yazık!” kelamlarıyla röportajı farklı bir boyuta taşıdı.

“ONLAR DA HAKLI”

Serdar Ortaç, “Peki kürtajı yeğleyenler içinde tanınan isimler de var mı?” sorusuna “Var. Kaç tane oldu, istemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı, bir şey diyemiyorum” cevabını verirken, isim vermekten kaçındı.