Sadakatsiz’de büyük şok! ‘bir daha şaşırtmadın Derin Arslan’

Tuncay

New member
Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder ve Yeliz Kuvancı’nın paylaştığı ‘Sadakatsiz’ 29 Eylül akşamı 32’nci kısmıyla ekranlara geldi. Son kısma geçirdiği kaza daha sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan Derin damgasını vurdu.

Sadakatsiz son kısımda; altı ay evvel oğluyla birlikte İstanbul’a taşınan Asya, Bahar ve Melih’in düğünü için Tekirdağ’a yola çıktı. Tam düğüne varmak üzereyken gözlerinin önünde trafik kazası yapan bir adama yardım eden Asya, onu hayata döndürdü. bu biçimdece ikinci dönemde takıma dahil olan Berkay Ateş birinci sefer ortaya çıktı.

Asya’nın nikah merasimine geleceğini duyan Gönül kuvvetli, rahatsızlığını gizlemezken; Derin’in tekerlekli sandalyede oluşu herkesi şoke etti.

Düğünde Asya’ya ne yüzle Tekirdağ’a geldiğini soran Gönül kuvvetli, kızının onun yüzünden o biçimde olduğunu sorarken; Asya ömrü kıymetine kızını kurtardığını lisana getirdi. Lakin sohbetin sonunda Gönül Hanım’ın “İnşallah oğlunla sınanmazsın ” demesi Asya’yı üzdü.

Tüm bunlar yaşanırken Ali Selen ve Demir, Demir’in arkadaşından gelen görüntü ile arbedeye tutuştu. Bu sırada İstanbul’dan nefret ettiğini lakin annesi memnun olsun diye buna katlandığını haykıran Ali’yi Nil duydu. Bunu da gece sonunda Asya ile paylaştı.

Kendini suçlayan Asya, hava almak için dışarı çıktı ve kimliği bilinmeyen hastanın yanına gitti. Kendisinin de bu odada kaldığını söyleyen Asya, tahminen de oğlu için geri döndüğünü anlattı.

Gece sonu Selçuk’la dertleşen Volkan ise konutu satış çıkardığını söylemiş oldu. O meskende emeği olduğunu ve geleceğinin bu paraya bağlı olduğunu söyleyen Volkan, İstanbul’da bir iş bulduğunu; Derin hayata adapte olunca Asya ve Ali ile bir arada yeni bir hayata başlayacağını lisana getirdi.

Sonraki sabah düğünde neler olduğunu daha sonra Derin, gazete manşetinde Asya’nın nikaha geldiğini görür görmez hudut krizi geçirdi. “Bu bayan beni otomobilde bıraktı, ben onun yüzünden sakat kaldım” diye bağıran Derin’i Gönül kuvvetli kendine getirdi.

Yaşananlar yüzünden kendisini suçlayan oğluyla ortasını düzeltmek isteyen Volkan, Ali’ye yaklaşamazken; Asya, oğlunun başına gelenleri öğrendi. Ali’nin okul tuvaletinde zorbalığa uğradığı anlara şahit olan Asya, Volkan’a da görüntüyü gösterdi.