Paris Hilton’ın karşılığı toplumsal medyada gündem oldu!

Tuncay

New member
Paris Hilton, geçtiğimiz ay nişanlısı Carter Reum ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, kutlamalar bittikten daha sonra yedi haftalık balayı planlaması yapmıştı.

Eşiyle keyifli beraberliğini her fırsatta Instagram hesabından gözler önüne seren 40 yaşındaki sosyetik hoş, Twitter’dan bir takipçisinin yönelttiği soruya verdiği yanıtla gündeme geldi.

“ÖZEL BİR ADADA BALAYINDAYIM”

Hilton, “House of Gucci’ sinemasını izledin mi? Romantik değil ancak epey eğlenceli” sorusunu, “Seyretmek istiyorum. Lakin sinema yalnızca sinemalarda gösteriliyor ve ben özel bir adada balayındayım” formunda cevapladı.

Birtakım toplumsal meyda kullanıcıları, Paris Hilton’un lüks hayatında sorun ettiği şeyle ilgili alaycı bildiriler paylaştı. Sosyetik hoş hakkında “Ne hayli acı çekiyorsun!”, “Bunu söyleyecek kadar güçlü olmak nasıl bir şey sanki?”, “Bu düzeye ulaşmak istiyorum” yorumları yapıldı.

“CENNETTE SİHİRLİ ÖPÜCÜK”

Eşi Carter Reum ile güneş ve güneşin keyfini çıkaran Paris Hilton, bu karesine “Aşkımla cennette sihirli öpücükler” notunu düşmüştü. 40 yaşındaki ünlü isimin fotoğrafları, kısa müddette takipçilerinden ağır ilgi görmüştü.

Paris Hilton, geçtiğimiz haftalarda da eşiyle okyanusta yüzerken çekilen aşk pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Ünlü isim, balayı çeşidinin birinci durağı için Reum ile Bora Bora Adası’nı tercih ettiklerini tabir etmişti.

KAPALI BİR ÇOCUĞU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!

Öte yandan Carter Reum’un nikahtan daha sonra bilinmeyen bir çocuğu olduğunun ortaya çıkması herkesi şaşırtmıştı. Reum’un, bir devir aktör Mel Gibson ile aşk yaşayan televizyon yıldızı Laura Bellizzi’den bir kızı olduğu öğrenilmişti.

Çocuğuyla birlikte Kaliforniya’da yaşayan Bellizzi, 2011’de gebeyken bebeğin Mel Gibson’dan olduğu ileri sürülmüş lakin TV yıldızı bu argümanları reddetmişti. Bir kaynak, Carter’ın dokuz yaşındaki kızını doğduğundan beri yalnızca bir defa gördüğünü öne sürerken, ünlü müellifin sözcüsü de bu savları kabul etmişti.

“BU 10 YILLIK BİR HİKAYE”

Sözcü, “Bu 10 yıllık bir kıssa, Carter çocuğu destekliyor. Onunla klasik bir baba-kız ilgisi olmasa da doğduğundan beri geçimini sağlıyor ve sağlamaya da devam edecek” demişti.
FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS, INSTAGRAM