'Öteki kadın' skandalında yeni gelişme!

celikci

New member
'Öteki kadın' skandalında yeni gelişme!
Skandal olayla ilgili abla N.A İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi'ne giderek ifade verdi. N.A, "Kendi oğlumla, yeğenim sık sık beraber oyun oynardı. Bir gün oyun oynadıkları sırada kardeşim A.B. çamaşır asıyordu. Yeğenim kardeşimin iç çamaşırını gördü ve almaya çalıştı. 'Erkekler de sutyen takar' dedi. Biz 'Yok öyle bir şey' falan dedik. Geçiştirmeye çalıştık ancak yeğenim, 'Ama babam da takıyor' şeklinde cevap verdi" ifadelerini kullandı. Yeğeninin okulda çizdiği resimde babasını kadın olarak çizdiğini gördüğünü belirten N.A, "Erkeklerde uzun saç olmayacağını söyledim. O da 'Bazen babamda oluyor' şeklinde cevap verdi" şeklinde konuştu. "NEDEN ETEK GİYİYORSUN"Mahkeme yaşanan skandal olayın araştırılması için dosyaya bilirkişi atadı. Davaya dahil olan bilirkişi Adli Destek Görevlisi Psikolog Y. D.'den mağdur çocuğun yaşadıkları olayların çocuk üzerinde etkilerine dair psikolojik bir travmatik değerlendirme yapılması istedi. Psikolog Y. D. mahkemeye bir bilirkişi raporu sundu. Raporda, anaokuluna giden çocuğun babasına 'Neden etek giyiyorsun' dediği, babanın ise 'Denemek istedim' şeklinde cevap verdiği ifade edildi. Raporda ayrıca mağdur çocuğun konuyla ilgili detay vermekten kaçındığı, çoğunlukla konuyu değiştirdiğine vurgu yapıldı. BU İŞKENCE!Ünlü televizyoncu A.B, eşinin gelişim aşamasındaki çocuğuna çarpık cinsel bilgiler verdiğini ve çocukta travmatik işkence oluştuğunu iddia etti. Olayla ilgili dava ve boşanma davası sürüyor.

ALINTIDIR

dvrzener

New member
ne ilginc hıkaye . Bende şiddetli gecimsizlikten dolayı anlaşmalı boşanma davası açtık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dvrzener

New member
Baya mahkeme salonlarında dolastım ama en sonunda boşanma avukatı olan aydın aydar ısımı cok guzel halllettı ve başarıyla sonculandı.

Moderatör tarafında düzenlendi: