O Ses Türkiye birinci kısma heyetin paylaşamadığı Cezayirli yarışmacı damga vurdu!

Tuncay

New member
O Ses Türkiye’nin merakla beklenen birinci kısmı 2 Ekim Cumartesi gecesi yayınlandı. Acun Ilıcalı, yeni dönemin açılışını yaparken heyet üyelerini tek tek överek sahneye davet etti.

Hadise yerine bu dönem Ebru Gündeş’in olması toplumsal medyada geniş yankı bulmuştu. Argümana bakılırsa Gündeş, heyette tek bayan olmak istiyordu.

Tercihini Ebru Gündeş’ten yana yapan Acun Ilıcalı her fırsatta ünlü müzikçiyi övmesiyle dikkat çekiyor. Ilıcalı Gündeş’i ekrana davet ederken söylemiş olduği sözlerle gündem oldu.

“BİRBİRİMİZE DAYANAK OLDUK”

Ilıcalı şunları söylemiş oldu: “Eski yeni heyet üyemiz. Kendisiyle sıkıntı günlerimizde daima birbirimize takviye olduk. birlikte hayli hoş günler geçirdik. O Ses’in rengiydi, sesiydi. Hayranıyız.”

ACUN ILICALI’DAN HADİSE YORUMU

“O Ses Rap’te Hadise. Mero ile anlaştık memnunuz, Murda ile anlaşıyoruz hayli memnunuz. Bayan yok. Hadise’ye sen olur musun dedim? ‘Nasıl olacak’ dedi. İkisi tıpkı anda olmazdı. Biz onu Hülya’da denedik zira. O Ses Türkiye’de de Hülya vardı. Yetenek Sizsiniz’de de… Biz memnun olmadık. O yüzden Hadise ‘O Ses Rap’te” tabirlerini kullanmıştı.

CEZAYİRLİ YARIŞMACI DAMGA VURDU

O Ses Türkiye’nin yeni döneminde birinci kısım dayanılmaz performanslara sahne olurken Cezayirli yarışmacı performansıyla hem jüriyi birebir vakitte izleyicilerin ağzını açık bıraktı.

EBRU GÜNDEŞ’İN EKİBİNE KATILDI

Wafa Benradja, O Ses Türkiye kör eleme cinsinde dört jüriyi döndürmeyi başardı. Raggamuffin isimli şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisine müsabaka haricinde da sahne imkanı vereceğini söyleyen Ebru Gündeş’i seçti. Yarışmacıyı ekibine katan Gündeş, sevincini Wafa’ya sarılarak gösterdi.

Hadise’yi heyet koltuğunda bakılırsameyen izleyiciler O Ses Türkiye birinci kısmı daha sonrası toplumsal medyada yorum yağdırdı. Hadise’nin hayranları “Hadise geri gelsin diyenler”, “Nerdesin sultanım gözlerim seni arıyor”, “Hadise’siz o ses tuzsuz ayran, çaysız simit, dikensiz gül üzere olmuş” üzere yorumlarda bulundu.

İşte toplumsal medyada yer alan Hadise yorumlarının kimileri:

“Acun ve parmak ortası terlik her neyse Hadise de O Ses Türkiye’de benim için odur.”

“Hadise’yi goremeyen benim sıfat-ı eşgal.”

“Hadise ve Murat’ı ayıran hayat bize neler yapmaz.”

“Ne eksik biliyor musunuz? Beyaz’ın esprilerinden daha sonra gelen o kahkaha eksik…Nerdesin şen şakrak Hadise’m sensiz olmuyor.”

“Hadise’nin kahkahaları olmadan O Ses asla eski O Ses olamaz kusura bakmayın.”

“O Ses Türkiye’nin yeni döneminde Hadise’nin olmadığını yeni öğrendim… O Ses Türkiye benim için bitmiştir…”