Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup evlilik hazırlığında

Tuncay

New member
İndira Elemes ve Mustafa Sandal, evvelki gün yeni müzikleri olan ‘Yok Say’ı birinci defa tanıttı. Tanıtımda Mustafa Sandal’ın evlilik yolunda hazırlık yaptığı Melis Sütşurup da vardı.

Mustafa Sandal’ın müzikleriyle dans ederek büyüdüğünü belirten Elemes, “Ona her vakit hayrandım, benim çocukluk kahramanım. Her vakit söylemek istiyorum ki, Kazak ve Türkler her vakit kardeştir” dedi.

“GENÇLERE EL VERMEYE ÇALIŞIYORUM”

Genç sanatkarlara dayanak vermeye çalıştığını belirten Mustafa Sandal, “Ben her vakit genç isimlere el vermeye çalışıyorum, bunu artık de memleketler arası olarak yapmaya çalışıyorum” dedi. Kazakistan’dan da övgüyle bahseden Sandal, “Bu coğrafyanın his açısından bir mazisi var, oraya gittiğiniz vakit aranızda bir bağ olduğunu hissediyorsunuz.

“BİZİM MESLEK EGO DENİLE ZEHİRE ÇOK YAKIN”

Mesleğini her vakit dikkat ederek icra ettiğini belirten Sandal, “Mesleki istikrar benim daima önceliğim oldu, disiplinli olmaya itina gösterdim. Bizim meslek ego denilen zehire epeyce açık bir meslektir, seni etkilenmesine müsaade ederseniz yolunu şaşırabilirsiniz. Ben de olağan beşerler üzere yaşıyorum. Fiziki olarak 30 yıldır spor yapıyorum, dikkat ediyorum. Kendimi zorlamayı seviyorum, Z jenerasyonuyla kopuyoruz dedim. Grubumla buna dikkat ettik ve kuşağı yakalamaya çalıştık” dedi. ?

Çocuklarına da sanatına ayırdığından fazla vakit ayırdığını belirten sanatçı, “Yamam ve Yavuz doğduktan daha sonra, anı toplamaya fazlaca ihtimam gösterdim. Mesleğim bir devir geri plana düştü, onlar muhakkak bir yaşa geliyorlar ve kendi yollarına gidiyorlar. daha sonra senin elinde kalbinde kalan anılar oluyor. Biz onların klavuzuyuz lakin sahipleri değiliz, ağır iş temposunu her vakit epey hoş ayarladım özel yaşamımda” dedi.

51 yaşında olan Mustafa Sandal, ‘Sanatçı emekli olmalı mı?’ sorusuna cevap verdi. Müzikçi, “Kalbini terk edemezsin, müzik aşkın var ise bu devam eder. Kalbinde müzik olduğu surece, bu mümkün değil” dedi.

“HAZIRLIKLARA BAŞLADIK”

Uzun müddettir Melis Sütşurup ile aşk yaşayan ve evlilik hazırlığında olduğunu belirten ikili, kameraların karşısına birlikte geçti. Hazırlık sürecinde olduklarını doğrulayan Sütşurup, “Evet bir grup hazırlıklar yapıyoruz, lakin tarih konusunda çabucak hemen net bir şey yok. Ufak ufak hazırlığımızı yapıyoruz” dedi.

YÜZÜK DİKKAT ÇEKTİ

Parmağındaki tektaş yüzük ile dikkat çeken Melis Hanım, “Bu evlilik için takılan yüzük değil, daima vardı” derken, Sandal, “Onu çabucak hemen goremezsiniz” dedi.