Mustafa Keser: Bütün Türkiye şok olacak!

Tuncay

New member
Star TV’de yayınlanan ‘Benzemez Kimse Bize’ ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Usta sanatkarlar Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in sunuculuğunu yaptığı müzik programı yalnızca iki kısım daha sonra yayından kaldırıldı.

Evvelki gece sahne aldığı Ataköy Nossa Costa çıkışı görüntülenen Mustafa Keser, toplumsal medyada paylaştığı, Bülent Ersoy’u maksat alan paylaşımı ile ilgili soruları yanıtladı.

“OLAY YARATACAK AÇIKLAMALAR”

Ünlü müzikçi, “Bir hafta daha sonra bu konuda olay yaratacak açıklamalarım olacak. Paylaşımdan daha sonra Bülent Hanım’la görüşmedim. Hadise yeni. Program kaldırıldı. Gerekli olanı toplumsal medyadan yazdım. Bülent Hanım’la ilgili çarpıcı açıklamaları ondan sonrasında yapacağım. Bütün Türkiye şok olacak” dedi.

Sanatçı, gazetecilerin, “İlk programda Bülent Hanım hakkında pek hayli şey yazıldı. Alkollü olduğu tezi toplumsal medyada gündem yarattı. Konuşmalarınız bu istikamette mi olacak?” sorusunu da cevapladı.

“Her şeyle ilgili konuşacağım. Programla ilgili, öbür şeylerle ilgili. O basın toplantısında gelen bütün soruların yanıtını bulacaksınız. aslına bakarsanız kendisiyle ilgili ne dediysek orada yazıyor.”

“ERSOY’UN YERSİZ KAPRİS VE TAVRINDAN KAYNAKLANDI”

Mustafa Keser, Instagram hesabından programın bitiş sebebi hakkında sitem dolu açıklamalarda bulundu. Aksaklıkların Ersoy’dan kaynaklı olduğunu belirten Keser, şu sözleri kullanmıştı:

“Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve kanılarınız için hepinize epey teşekkür ederim. Bu programa başlamadan evvel sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz üzere kimi aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan evvel öngörmüştüm lakin, kendisinden hem yaş birebir vakitte sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim…”

“Ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum. Üstte zikrettiğim aksaklıkların üretimcimiz Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal idaresinin hiç bir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tavrından kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim.”

“SON PROGRAM, KOVULDUK”

Birtakım toplumsal medya kullanıcıları, Bülent Ersoy’un canlı yayına sarhoş çıktığını argüman etmişti. Hakkında kısa müddet ortasında fazlaca sayıda tweet atılan Diva, “Ağzıma yudum bir şey koymadım. Olsa aslına bakarsan söylerim” tabirlerini kullanmıştı.

Öte yandan Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu programın birinci kısmında; mikrofonu açık kalan Bülent Ersoy’un “Son program kovulduk” dediği duyulmuştu.