Merve Boluğur: Egzozu bozuk kamyon gibiyim!

Tuncay

New member
Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalında kendi aşklarından ve bağlantıların tabiatından bahseden Merve Boluğur, “İlişkileri uygun diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var” demişti.

“SEVGİLİM VAR, EL ALEM GÖRSÜN…”

Ünlü oyuncu, “Ben yalnızca bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım” formunda konuşmuştu.

Boluğur, “Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. örneğin kaçan kovalanır bana fazlaca çiçek alıyor diyebilirsin. Ancak o senin popülerliğin, hoşluğun için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin vakit sağlam bir şeyler kurabilirsin” sözlerini kullanmıştı.

“ERKEĞİN BULMASINI İSTİYORUM”

Uzun müddettir ekranlarda olmayan oyuncu, “Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fizikî kuvveti var. bayanın meskenin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar kelam konusu. Kendimi bir arı üzere düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum” demişti.

Boluğur, “İnip kalkmalarım aslına bakarsanız meşhur. Zira popo kıvrımlarımı önemsiyorum. yavaşça de kaslı bir imaj. Üzücü değil. Sağlıklı bir vücudum var. Daima birlikteiz ona hürmet duyuyorum, güzel bakıyorum” açıklamasını yapmıştı.

“İLİŞKİDE GÜZEL DEĞİLİM”

Toplumsal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla isminden sıkça kelam ettirmeyi başaran 33 yaşındaki hoş, son olarak Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı.

Merve Boluğur, “İlişkide daima sorun çıkarıyorum ve istemsiz her şeye alınıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?” sorusuna dikkat çeken çeken bir karşılık verdi.

Ünlü oyuncu, “Özel ilgide âlâ değilim. Egzozu bozuk kamyon üzereyim. Günümüz ilgilerinde bayanlar erkekleşti. adamların birçoğu da bayan gibi” tabirlerini kullandı.

MERVE’NİN TAHAMMÜL EDEMEDİKLERİ

Geçtiğimiz günlerde bir psikologla YouTube kanalından görüntü yayınlayan Merve Boluğur, münasebette tahammül edemediklerini şöyleki sıralamıştı:

“Aşırı cool olması”, “Ergen olması”, “Anne bağımlısı olması”, “Kaotik ve kıskanç ilişki”, “Aşırı iltifat etmesi ve büyük cümleler kurması.”

Boluğur ayrıyeten, “Meditasyon bana hayli yardımcı oldu. Sevgi üzere sözlerin bende ne çağrıştırdığını ve bu duyguyu basitçe kime aktarıyorum diye düşünüyorum” demişti.