Merve Boluğur: Ben kendimi onaylıyorum!

Tuncay

New member
Uzun müddettir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, evvelki akşam Nişantaşı’ndaki bir hoşluk merkezinde objektiflere yansıdı. Tezli makyajı ve saçlarıyla yeni imajı vampirlere benzetilen Boluğur, takip ettiği dünyaca ünlü starların da bu tip makyajlar yaptırdığını söylemiş oldu.

Boluğur, “Ben bu biçimde farklı makyajları fazlaca seviyorum, kendimde yenilik görmeyi. Yeni yıl makyajı diyebiliriz. Daha bunun yurt haricinde örneği var bunun, Lady Gaga ve Rihanna daima bu biçimde yenilik katıyorlar hayatlarına işleriyle irtibatlı olarak. Ben de seviyorum insanların karşısına rengarenk yeni bir Merve olarak çıkmayı.” sözlerini kullandı.

AŞK HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞMAK İSTEMEDİ

Oyuncu bir müddetdir yeni bir aşka yelken açtığı işletmeci Erkan Şen’in kendisine bedel verdiğini, lakin yaşadığı aşkla ilgili fazla konuşmayı sevmediğini anlatıp, şöyleki konuştu:

“Bana nitekim çok kıymet veren bir adam, fazla konuşmayı değil yaşamayı seviyorum. Memnunum, mutluluğum daim olsun giderek katlanarak artsın. Birincisi bu, ikincisi projelerimle ilintili isteklerim olur inşallah. Hatta oldu diyebiliriz.”

Boluğur, ayrıyeten oyunculuktan elde ettiği deneyimlerini müzik alanına aktarmayı istediği için müzikle ilgilendiğini ve uzun dizi mühletleri niçiniyle setlerden uzak durduğunu ise şu kelamlarıyla lisana getirdi:

“SENARYOSU BANA AİT”

“Şarkı çalışmam var kelamlarını ben yazdım, klibin senaryosu bana ilişkin esasen. Çekimi yurtharicinde yapmayı düşünüyoruz, hoş bir heyecan. Müziği epeyce seviyorum, hem dinlemeyi tıpkı vakitte üretim kısmını…”

“Şu an seçim yapmadım ancak klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, yıllarin birikim var bende. Müziğe hayli heyecan duymaya başladım, içimde bu biçimde bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım.”

“Artık icraat kısmına geldim, açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu kabul etmememin niçini uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi ömrümde kendime bedel veren biriyim ve bu hayat bir defa geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim kendi belirlediğim saatlerde çalışmak.”

“KENDİME DAYANAK VERİYORUM”

Oyuncu, “Müzik topluluğu sizi kolay kabullenecek mi?” sorusuna ise “Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve dayanak veriyorum doğal bu yolda yanımda olacak beşerler var. Gerisi bende, ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de bakılırsabilirsiniz” diye savlı karşılık verdi.