Mehmet Ali Erbil: Bundan daha sonra toplumsal medyada yürümeyeceğim!

Tuncay

New member
Toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini belirterek, Instagram hesabından ünlü şovmene ilişkin olduğunu sav ettiği iletileri ve ses kayıtlarını yayınlamıştı.

Sunuculuk yapacağı yakın arkadaşı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil, magazin gündeminden günlerce düşmeyen olay hakkında konuştu.

“KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

64 yaşındaki şovmen, “Bundan daha sonra birine dayanak olur musunuz?” sorusuna, “Daha ince eleyip sık dokurum. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Güzelce bakmadığım için kamuoyundan özür diliyorum. aslına bakarsan bitti gitti kapandı” yanıtını verdi.

Sunuculuk yapacağı yakın arkadaşı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil, magazin gündeminden günlerce düşmeyen olay hakkında konuştu.

“NE ÇEKTİYSEM TOPLUMSAL MEDYADAN ÇEKTİM”

“(Sosyal medyayı defterden kapattım) diyor musunuz?” sorusu üzerine ise esprili bir biçimde “Sosyal medyada epey oyalanıyorum, epeyce eğleniyorum. Abimin kız arkadaşlarına yazıyorum. ‘Hadi ya’ diyor. Ne çektiysem bu toplumsal medyadan çektim” tabirlerini kullandı.

“50 BİN TL TEKLİF ETTİ”

Geçtiğimiz hafta Çağlayan Adliyesi’nden çıkarken açıklama yapan Ece Ronay, “Erbil’in asistanı zımnî numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. aslına bakarsan yaptıklarının hatasını da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı lakin ses kayıtlarını da mı asistanı attı? Asistanı epeyce yetenekli bir insanmış” demişti.

ECE RONAY’IN NİŞANLISI İLE GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabının öykü kısmından Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’le görüntüsünü paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü bildirisini vermişti.

Ünlü şovmen, “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Zira hem kamuoyu, hem biz, tıpkı vakitte o taraf epeyce rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi” tabirlerini kullanmıştı.

“ARTIK NİŞANLIM DEĞİL”

Bu görüntüye sonlanan 29 yaşındaki müzikçi ise “Ben kimsenin bu biçimde saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Beyefendi yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum” açıklamasını yapmıştı.

Ece Ronay, “Özür probleminin benimle hiç bir alakası yok. Erkekler kendi içinde benim problemimi konuşup anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış. Bu ortada artık sanırım artık nişanlım değil” iletisini yayınlamıştı.