MasterChef Dilara Başaran’dan aşk savlarına son nokta!

Tuncay

New member
Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te gerek başarısı gerek davranışlarıyla sık sık isminden kelam ettiren Dilara Başaran, büyük finale sayılı günler kala müsabakaya veda etmişti. MasterChef 2021 macerasını beşinci olarak tamamlayan Başaran, toplumsal medyadan kendisine gelen soruları yanıtladı.

MAKSADINI AÇIKLADI

Bir takipçisinin “daha sonraki amacın ne?” sorusuna karşılık veren MasterChef yarışmacısı, “Tabi ki her şef üzere kendi restoranımı açmak istiyorum. Çocukluğumdan beri hayalim bu. Umarım bunu başarır, size hoş yemekler sunarım” diye konuştu.

“SERGEN’İ ÇOK SEVİYORUM ANCAK…”

Soru-cevap etkinliğinde Sergen İhtimam ile aşk yaşadığı istikametindeki argümanlar hakkında epeyce soru geldiğini söyleyen 24 yaşındaki Dilara, bu mevzuya açıklık getirdi.

Başaran, ”Bu soru o kadar fazla geliyor ki… 100 sorudan 99’u ‘Sergen’le sevgili misiniz?’ Hayır, Sergen benim epey yakın arkadaşım. Çok seviyorum onu lakin sevgili değiliz. Üzgünüm…” sözlerini kullandı.

“MİLHAN KARDEŞİM GİBİ”

Akabinde öbür bir takipçisinin bir daha MasterChef’te yarışan Milhan Erdem’le ilgili ”Milhan’la sevgili misiniz?” sorusuna da cevap veren Dilara, ”Bu soruya nasıl yanıt vereyim Allah’ınızı seviyorsanız! Ben yarışa başladığımdan beri herkesle bir haberim çıktı. Anlıyorum, beşerler bu biçimde olsun istiyor ancak Milhan benim kardeşim gibi” diyerek, müsabakada rastgele biriyle aşk yaşamadığını lisana getirdi.

“HERKES BENİ SEVSEYDİ, UYDURMA OLURDU”

Yarışta sergilediği agresif haller niçiniyle tenkitlerin odağında yer alan Dilara Başaran, ‘Kötü yorumları ciddiye alıyor musun?’ sorusuna da ”Kimin benim hakkımdaki görüşlerini değiştirebilirim ki? aslına bakarsan herkes beni sevseydi, o düzmece olurdu. Saygısızlık boyutuna ulaşmadığı sürece tenkide açığım. Benim için sorun değil” kelamlarıyla cevap verdi.

“KİM KAZANIRSA DESTEKLİYORUM”

‘Şampiyonluğu hak ettiğini düşünüyor musun?’ sorusuna da yanıt veren Dilara Başaran, “Orada son 6-7’ye kalan herkes o kadar hayli emek verdi ki herkes hak ediyordu. Sonuçta en çok kusur yapan gitti. Benim için de bu biçimde oldu. Kim kazanırsa destekliyorum” dedi.

DİLARA BAŞARAN KİMDİR?

1997 yılında İstanbul’da doğan Dilara Başaran aslen Tekirdağlı. Turizm Otelcilik lisesini bitiren Başaran, üniversitede de Turizm Otel İşletmeciliği okudu. Başaran, MasterChef Türkiye’ye katılmadan evvel yurtharicinde bir restoranda çalışıyordu.