Kız öğrencileri izleyerek mastürbasyon yaptı

Serkankutlu

Global Mod
Global Mod
Muğla’nın dünyaca ünlü turistlik ilçesi Marmaris iğrenç bir taciz olayı gerçekleşti. Sokak ortasında genç kızlara bakarak mastürbasyon yapan tacizci, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün akşam saat 23.30 sıralarında Marmaris’in 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda meydana geldi. Yeditepe Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Kısmı 1. sınıf öğrencisi Göksu Ö., arkadaşlarıyla bir arada yürüyüşe çıktı.

İMAJLARI KAYDETTİ

Göksu, meydanda arkadaşlarını beklediği sırada kendilerini bakılırsan erkeğin, bankta oturarak mastürbasyon yaptığını fark etti. Bir yandan cep telefonu kamerasıyla tacizciyi kaydeden Göksu Ö., “Devam et, biraz daha devam etsene” diyerek reaksiyon gösterdi. Telefonla kaydedildiğini fark eden tacizci, koşar adımlarla meydandan uzaklaştı.

Muğla 112 Acil Davet Merkezi’ne yapılan ihbarın akabinde olay yerine polis takımları sevk edildi. Saatlerce süren arama çalışmalarına karşın 45-50 yaştaki tacizci bulunamadı.

“KADIN OLARAK ÇABAMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Mastürbasyon yapan kişi hakkında şikayetçi olan Göksu Ö., “Arkadaşım B. ile birlikte meydanda başka arkadaşlarımızı bekliyorduk. Meydanda yalnızca biz ve o kişi vardı. Şahıs, bizim karşımıza geçip cinsel organıyla oynamaya başladı. Marmaris’te bu olay benim üçüncü sefer başıma geldi. Evvelki iki olayda çekme fırsatım olmamıştı. Bu defa görüntü çekme fırsatı buldum. İhbarın akabinde olay yerine polisler geldi. Görüntüyü yayarak bayan olarak gayretimizi sürdüreceğiz. O şahsın bulunmasını ve onun gibilerin bu kadar rahat davranmamasını gönülden istek ediyorum” dedi.