Jahrein söze çağrıldı: Beni korkutamazsınız

Leila

Global Mod
Global Mod
“Jahrein” isimli Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç söze çağrıldığını duyurdu. Söze çağrılma sebebini çabucak hemen bilmediğini söyleyen Sonuç, pazar günü CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Twitch üzerinden yayın yapmıştı.

Sonuç Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Eveeeeet. Karakoldan aradılar. bir daha söze çağırıldım. Bu sefer hangi şube sanki. Bende tüm şubedeki memur ağabeylerimin numarası kayıtlıydı. Bu yeni bi numara. Haydi bakalım öğreniriz gidince. ‘Senle kim uğraşır dombik’ diyen bi tayfa vardı.

Arkadaşlar pek dillendirmiyorum lakin benim meydan laurus üzere evrakım var. İçinde bu olaylarla alakası olmayan eşimin twitlerini bile dosyalamışlar. Kendinizi fazlaca da şey zannetmeyin yani. Sizi okudukça gülüyorum steril kankalarım” sözünü kullandı.

Sonuç paylaşımlarında şunları kaydetti:

“Üstüne şunu da ekleyeyim. Toplumsal medyada onur, onur, haysiyet, aile, inanç dahil her şeyime küfür eden 16 bireyden şikâyetçi oldum. Gidip her birine tek tek tabir verdim hala bekliyorum. Bunların üstüne 200 şikâyet daha eklenecek. Beni çabucak arıyorlar fakat.

Çok enteresan yahu Beni asla korkutamazsınız. Burada yazılı not olsun diye atıyorum bu twiti. Siz de asla konuşmaktan korkmayın. Ben bu ömrü gereğince yaşadım. Elinizden geleni arkanıza koymayın. Mentalim hiç bu kadar sağlam olmamıştı. bir daha not kalsın: asla kendime ziyan vermem, asla intihar etmem.”