Hülya Avşar: Ben seçildim, sıra onlarda

Tuncay

New member
Yeniköy’de trafikte seyir halinde son ses müzik dinleyen Hülya Avşar, basın mensuplarına, “Ses size kadar geliyor muydu?” diyerek şaşkınlığını lisana getirdi.

Geçtiğimiz senelerda yüz hoşluğuyla IMDB listesine giren Hülya Avşar, 2021 yılı IMDB’nin ’28-30 yaş ortası en cazibeli kadınlar’ listesinde ikinci olan Hande Erçel hakkında “Ben seçildim sıramı savdım. Artık sıra onlarda. Benim veliahtım kim olur hiç düşünmedim. Düşünsem ortaya çıkar” yorumunda bulundu.

Hülya Avşar, “Yeni bir şeyler var, kendime de sürpriz olacak. Hoş şeyler yazıyorum, netleşmeden söylemeyeyim” açıklamasını yaparak, gözlerden uzaklaştı.

Geçtiğimiz günlerde bir programına konuk olan müzikçi ve oyuncu Hülya Avşar, 1988-1991 yılları içinde aşk yaşadığı futbolcu Tanju Çolak ile ilgili itiraflarda bulunmuştu.

“TANJU’YU SİLMEDİM”

Avşar kızı, eski aşkı Çolak için; “Telefonumdan Tanju’yu silmedim. Ne olursa olsun dünya çapında bir ödül olan ‘Altın Ayakkabı’ aldı” tabirlerini kullanmıştı.

“HOŞUMA GİTMEDİ DESEM PALAVRA SÖYLEMİŞ OLURUM”

Hülya Avşar’ın bu kelamlarının akabinde eski futbolcu da “Hoşuma gitmedi desem palavra söylemiş olurum. Kendisine hürmet duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Yaşanmışlıklar var ve her insanın hürmet duyması lazım” halinde yorum yapmıştı.

“HATA OLARAK GÖRMEDİM HÜLYA’YI”

Bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılan Tanju Çolak, büyük aşkı için, “Yaşanmış şeyler, yaşandı ve bitti. Benim numaramın Hülya’da olduğunu düşünmüyorum. Bir yaşanmışlık var, bunu inkar etme bahtım yok.”

“Benim bir ailem var. Hülya’ya aşık olduğumu inkar etmiyorum. 33 yıl evvel yaşanmışlıkları konuşuyorsunuz, yanlışsız altına imza atıyorum. Ben yoruldum. Ben yanılgı olarak görmedim Hülya’yı” dedi.

“AYSUN’DAN ÖZÜR DİLEMİŞ”

“Hayat devam ediyor. Oğlum var, kızım var, gelinim var” diyen Tanju Çolak, “Hülya “Ben Aysun’dan özür diledim” dedi… Hanıma sordum “Evet” dedi. Yaşanmışlıkları söylemem lazım. İnkar edemem evliyken ben Hülya’ya aşık oldum, Hülya da bana aşık oldu. Üç yıl beraberlik yaşadı” dedi.

“İYİ Kİ KONUTA DÖNMÜŞÜM”

Eski futbolcu, kelamlarına; bu biçimdelar boşanmayı düşündüm Aysun hanımdan, boşanma davasını açmıştım. Bayan istemezse erkek yaklaşmaz esasen. Benim evliliğimi karım kurtardı. Âlâ ki boşanmamışım konuta dönmüşüm” diye devam etti.