Hande Yener’in 20 bin TL’lik botları dikkat çekti

Tuncay

New member
Azeri modacı Zara Aida Yeganova’nın yeni koleksiyon tanıtımına Hande Yener, Hakan Akkaya, Berfin Uluman, Korcan Kol, Seçil Gür, Roya, İrada ibrahimova, Haci Nazim, Elchin Jafarov, Rufet Axundov katıldı.

“KLİŞE ŞEYLERİ SEVMİYORUM”

Müzikçi Hande Yener, ”Arka geriye konserlerim oluyor. Artık sevgili Hakan Akkaya’dan yeni kostümler yolda. Hatta Kuruçeşme Arena konserim için bir kırmızı kostüm yaptı, bir kırmızı sormayın” dedi.

Hande Yener geçtiğimiz akşam bir ödül merasimine terlikle katılmasının hatırlatılması üzerine ”Klişe şeyler yapmayı sevmiyorum. Değişik şeyler yapmayı seviyorum . örneğin Hakan bana transparan bir kumaş gösteriyor, gözümün içine bakıyor. Ben ‘tabii ki diyorum, 90-60-90’ diyorum. Seve seve giyerim diyorum” dedi.

Hakan Akkaya ise müzikçiye övgüler yağdırarak, ”Hande Yener Türkiye’nin en tarz sahibi pop ikonudur. Baksanıza fiziğine bugünde ayrıyeten liseli. Ona her şey yakışıyor” diye karşılık verdi.

20 BİN TL’LİK BOT

Terlikle gittiği ödül merasimi yankıları hala süren Yener evvelki akşam ise katıldığı gecede bu kere dünyaca ünlü Versace markasının 20 bin TL’lik botlarıyla gelerek dikkat çekti.

Hande Yener, müzikçi Gülşen’in sahnede transparan bir pantolon giydiğinin hatırlatılmasıyla, meslektaşına övgü dolu sözlerle takviye çıktı.

“DÜNYA STARLARI BUNU YAPIYOR”

Yener, “Ben Gülşen’in fiziğini beğeniyorum. aslına bakarsanız ‘Sarradyasyon’ klibinde de o denli giyinmişti. Unutuldu galiba, hatırlattı o da. Alışılmış dünya starları bunu daima yapıyor ancak Türkiye’de pek alışıldık bir durum değil…”

“Ben de birtakım konserlerimde bu biçimde şeyler yapmıştım. Kendini nasıl rahat hissediyorsa artık. Biz aileyiz, olaya fazlaca yabancı üzere bakmamak lazım. Ortada başına eser, acayip davranır. Bunlar olabilir…”

“Michael Jackson hızını bembeyaz yapıp fotolarını basına yolluyordu, bu işler stratejik işler. Çok güzel, bakımlı bir bayan Gülşen. Poposu hoş giyiyor, ne yapsın. Toplumsal medyanın gazına gelmeyelim, herkes özgürlüğünü yaşasın.” tabirlerini kullandı.

“O YANILGIYI BİR KEZ YAPTIM”

Hande Yener, evlilikle ilgili sorulan soruyu “Bunlar banel şeyler” diyerek geçiştirirken, “Evlenmeden çocuk sahibi olur musunuz?” sorusuna ise “Ben o yanılgıyı bir sefer yaptım, genelde yanılgılarımı bir sefer yaparım” cevabını verdi.