Hande Yener: Konuşulmuyorsan sorun var demektir!

Tuncay

New member
Uğur Kulaçoğlu ile 1990-1994 yılları içinde süren evliliğinden dünyaya gelen oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte sıhhat merkezinden çıkarken objektiflere takılan ünlü popçu Hande Yener, basın mensuplarıyla konuşarak sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

“TOPUĞUMA BASARAK YÖNETİM EDECEĞİM”

Müzikçi, kırılan sağ ayak orta parmağını göstererek “Şu anda uygunum. Sargıyı çıkardılar. Bir hafta daha topuğuma basarak yönetim edeceğim. daha sonrasında devam” diye konuştu.

Kırık ayak parmağıyla sahneye çıkan 49 yaşındaki Hande Yener, magazin gündemine oturan performansı ve sahne kıyafeti ile ilgili konuşarak, “İşimi fazlaca seviyorum. Sevenlerimi heyecanlandırmayı da seviyorum. Sahne gösteri dünyası, orada gösterimizi yapıyoruz. Konuşulacaksın doğal, konuşulmuyorsan sorun var demektir. bu biçimde bir derbi üzere olmak zorunda. Yarısı olmuş diyecek yarısı olmamış diyecek, bu biçimde esasen muvaffakiyet vardır. İnsanların gözlerinin alışması diye bir şey var. Biz artık birinci sefer yaptığımızda tuhaf geliyor lakin daha sonra gözler alışıyor. Polemiksiz yeni üslubumuz bu. Kostümler, sahne şovları” sözlerini kullandı.

Yeni bir sahne gösterisi hazırlığı içerisinde olduğunu da belirten Yener, “bir daha fazlaca konuşulacağını düşünüyorum. Bomba bir gösteri daha geliyor. Taklitler hayli, şu an anlatamam” dedi.

“KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNÜ KINIYORUM”

Ünlü popçu, muhabirlerin soruları üzerine son günlerde şiddet ve taciz haberleriyle gündeme gelen sanatkarlara ilgili “Bu dünyada bayansan bunun düşüncesini her vakit yaşıyorsun. Hepimiz çocukluktan itibaren kendimizi sokakta okula giderken, alışverişte, orada burada korumak zorunda kalıyoruz. bu biçimde gönül rahatlığıyla bir genç kız için sokakta yürümek güç. Kendimizi koruyarak büyütüyoruz. Hepimiz kimi tacizler yaşadık, maalesef önüne geçilemeyen bir mevzu. Bayana yönelik şiddetin her türlüsünü kınıyorum” diye konuştu.

Kendisinin de vakit zaman tacize maruz kaldığını tabir eden Yener, muhabirlerin “Tacize uğrayınca siz ne reaksiyon verdiniz?” sorusuna “Çok agresifleştim. Sokakta oldu. Bindiğim otobüste oldu. Diğerlerine da yapılırken görüyorum. Birden fazla yerde denk geliyor. Yolda yürüseniz laf atıyorlar, peşinize takılıyorlar. Bunlar her genç kızın, her hanımın başına gelen öyküler. Hepimiz paranoyak olduk. Sokakta ardımıza bakarak yürüyoruz. bu biçimde savaşçı olarak büyüdük, yaşadık. Bütün bayanlar bu türlü. O yüzden daima kendimizi korumak zorunda kalıyoruz” karşılığını verdi.

Rapçi Misha ile aşk yaşayan Hande Yener, Sevgililer Günü planlarının sorulması üzerine ise, “Bizim için her gün keyifli geçiyor. Özel günlere takıntılı değiliz” açıklamasında bulundu.

“O KEYİFLİ OLUNCA BEN DAHA MEMNUN OLUYORUM”

Yener’in 30 yaşındaki oğlu Kulaçoğlu, “Annenizi evlilik sonucu alması üzerine reaksiyonunuz ne olur?” formundaki soruya “Ben her vakit onun tercihine hürmet duydum. O keyifli olunca ben daha keyifli oluyorum” diye cevap verdi.