Gülşen’den özel rica! ‘Aman uygun bakın elbiselerime’

Tuncay

New member
Son periyotta sahne kostümleriyle isminden sıkça kelam ettiren Gülşen, Bebek’te objektiflere yansıdı. Kuru temizleme dükkanına elbiselerini teslim eden müzikçi, burada bir saat mühlet geçirdi.

Eşi Ozan Çolakoğlu’nun kapıda beklediği Gülşen’in, elbiselerinin hassas olduğunu belirttiği ve hoş temizlenmesi konusunda özel olarak ricada bulunduğu öğrenildi.

Kuru temizleme dükkanı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan sanatçı, “Çok konuşulan sahne kostümlerini mi temizleye getirdiniz Gülşen Hanım?” sorusu üzerine, “Evet” diyerek, kahkaha attı.

“RAHATSIZ OLAN YERE GELMEZ”

Ozan Çolakoğlu, geçtiğimiz ay Sarıyer’de bir parkta objektiflere yansımıştı. Gezinti yaptıktan daha sonra çayıyla basın mensuplarına poz veren ünlü aranjör, magazin gündeminden düşmeyen eşi hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

“Ben karışmıyorum onun (Gülşen) işidir hürmet duyuyorum. Ne yapacağını bilecek olgunlukta” sözünü kullanan Çolakoğlu, yapılan olumsuz yorumlardan rahatsızlık duymadığını söylemişti.

“HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN”

Ozan Çolakoğlu şöyleki konuşmuştu:
“Biz olağan işimizi yapıyoruz, ortalık kendi kendine kaynıyor. Gülşen işini yapıyor, beşerler konuşuyor. Huzursuz etmiyor bizi. Ben yapı olarak Gülşen ya da öteki insanın yaptığı işi eleştirmeyi gerçek bulmuyorum. Herkes kendi hayatından sorumlu herkes kendi işine baksın.”

Ünlü aranjör, “Sizce sahnede dekoltenin bir sonu olmalı mı?” sorusuna, “Kime bakılırsa kimi baz alacaksın? Biri o denli biri bu biçimde diyor. Burada merci kim? Bana bakılırsa merci oraya, o yere gelen beşerler. Onlar rahatsız olmuyorsa ve mutluysa eza yoksa diğerlerine ne bundan? Rahatsız olan o yere gelmez, Gülşen’i toplumsal medyadan takip etmez yani bitti. O kadar sıradan. Ben ilgilenmediğim hususlara bakmıyorum toplumsal medyada” karşılığını vermişti.

Çolakoğlu, tenkitleri duymak yerine işi ve ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ettiğini söylemişti: Bu yaşananlar bana fantastik ve gereksiz geliyor. Ben işime, aileme odakladım, o denli yaşıyorum. Bunlar için oraya harcayacak gücüm de yok.

ARGÜMANLI TBT!

Toplumsal medyayı etkin olarak kullanan Gülşen, aralık ayında İstanbul’da sahne aldığı bir yerde çekilen fotoğraflarını ‘tbt’ etiketiyle paylaştı. Tercih ettiği kostümleriyle fazlaca konuşulan ünlü ismin yayınladığı kareler, 60 binden çok beğeniye ulaştı.