Gülşah Saraçoğlu’ndan ‘Deha Bilimlier’ sorusuna öpücüklü cevap

Tuncay

New member
bir müddetdir 39 yaşındaki müzikçi Deha Bilimlier ile ‘yasak aşk’ yaşadığına dair tezlerle magazin gündeminden düşmeyen 40 yaşındaki ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz akşam Ulus’ta objektiflere takıldı.

Lerzan Mutlu’nun sahnesini dinlemeye geldiğini söyleyen Saraçoğlu, “Çok hoş bir sahneydi, kendisinin de doğum günüydü düzgün ki doğdu” dedi.

DEHA SORULARINA ÖPÜCÜKLÜ CEVAP

Muhabirlerin “Eski eşiniz ile barışacağınıza dair haberler çıktı. Bir barışma olacak mı?” sorusuna “Hayır, eski eşim ile küs olma üzere bir durumum yok zira o benim için hayli değerli. Kendisi benim evladımın babasıdır” dedi. Deha Bilimler ile ilgili sorulara ise “Öpüyorum” diyerek geçiştirip aracına bindi.

NE OLMUŞTU?

Deha Bilimlier’in, eşi Aslı Bilimlier’i, kendisini dinlemeye gelen Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı tez edilmişti. Bilimlier, Saraçoğlu ile yakınlaştıkları tezini reddetmiş ve eşinden özür dilemişti. 39 yaşındaki müzikçi, o gece yaşananlarla ilgili şu sözleri kullanmıştı:

“Eşine âşık bir adamım. Gülşah, sahnemi hayli seviyor ve izlemeye geliyor. Meskeni yakın ve iki kere üst üste geldi. Dans ederken düştü, güldük eğlendik. Ön masada olduğu için mikrofon uzattım. daha sonra herkes yoluna gitti. Sahnede uzaklığımı daha yeterli koruyabilirdim. Olağanda benim sahnem biter, konuta giderim. O gün ise onu, kuliste ağırladım.”

“ASLI BENİ MESKENDEN KOVDU”

teve2’de ekrana gelen ‘Magazin Masası’ programında Esin Övet, olayla ilgili ünlü müzikçiyle telefonla konuştuğunu ve kendisine şunları dediğini aktarmıştı:”Şehir haricindeydım ve dün döndüm. Aslı, beni meskenden kovdu. Konuta gidemiyorum. Sokaktayım. Olanlara üzülüyorum, kendime de. Ortada harcanıyorum.”

Hem Bilimlier’in, birebir vakitte Saraçoğlu’nun arkadaşı Demet Akalın ise, aşk savlarının sorulması üzerine “Ben epey üzüldüm, zira iki tarafı da uyarmıştım ben geçen sene. Daha hayli hanım tarafını uyarmıştım. Deha’nın eşi Aslı benim fazlaca yakın arkadaşım, onlar bir daha bu durumu atlatırlar…” tabirlerini kullanmıştı. Bunun üzerine Demet Akalın ve Gülşah Saraçoğlu, birbirlerini toplumsal medyada takipten çıkarmıştı.

Ünlü popçu, daha sonrasında bu olayın içine dahil olmak istemediğini “Artık beni bu hadiselerden bir salın!” kelamlarıyla açıklamış, “Evet, ‘Sahneye gitme, rica ediyorum. Kulislerde olmayın’ dedim. Bunu nasıl çekip bağ olayına getirdiler şaşkınım. Gülşah işinde başarılı, bunu daima hatırlamalı hiç unutmamalı! Bir dost hatta eski bir dost” biçiminde konuşmuştu.

DAVA AÇACAĞINI AÇIKLADI

Şaraçoğlu, bunların üzerine kendisini Deha Bilimlier konusunda uyardığını söyleyen Akalın’a yüklü bir dava açacağını ‘Magazin Masası’ grubuna açıklamıştı. Programda, modacının yaşananlardan dolayı hayli üzgün olduğu ve telefonda ağladığı belirtilmişti.