Gizem Tuncer isyan etti: Bu fotoğraf hiç unutulmayacak mı?

Tuncay

New member
Daha evvel “Lahmacun ve halaya bayılırım. Bunlar kıroluksa, en az babam kadar kıroyum” açıklamasıyla gündeme gelen Gizem Tuncer, şimdilerde ise fizikî değişimiyle isminden kelam ettiriyor.

Geçtiğimiz yıl 40 kilo verdiğini açıklayan ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in popçu kızı Gizem Tuncer, “40 kilo verdim, 90 kilodan 50’ye düştüm. Şeyda Coşkun ile çalıştım. Duygusal yiyiciydim. Sorun yaşadığımda ne var ise yiyordum. Buzdolabıyla sosyalleşiyordum. Restoranda tıka basa yiyordum, diğer şeyler yiyebilmek için kusuyordum, bir daha sipariş veriyordum. Babam epey üzülüyordu” demişti.

Tuncer, kelamlarına; Mağazada etek deniyordum. Kapanmadı ve cart diye yırtıldı. Denize giremezsin, şort giyemezsin. Bir bayan için fazlaca incitici. Annemi aradım, “Çok berbatım, hiç kimsem yok üzere hissediyorum” diye ciğerim sökülene kadar ağladım” biçiminde devam etmişti.

Şimdilerde 36 vücut olan ve vakit zaman yayınladığı argümanlı pozlarıyla isminden kelam ettiren Tuncer, bugün ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. hayatında kimse olmadığını açıklayan Tuncer, zekanın kendisi için fazlaca değerli olduğunu tabir etti.

Akabinde bir sürü dövmesi olduğundan bahseden Tuncer, kilolu olduğu periyot çekilen bir fotoğrafının ekrana verildiğini görür görmez isyan etti. Ünlü müzikçi, o karenin kıssasını ve yaşadıklarını anlattı.

“Bu fotoğraf hiç unutlmayacak mı? Bunu daima gösterirseniz sevgilim olmaz. Fotoğrafta Kıbrıs’taydık, o gün tüm masayı yedim” diyen Tuncer, ‘Tabu’ isimli müziğinin klibi öncesi yaptığı yumurta diyetiyle ilgili şöyleki dedi:

“Ben daima yumurta yemiyorum. O sırada sportmen diyeti yaptım. Klip çekecektim tarih de muhakkaktı. Süratlice forma girmek için yani daima yapılacak bir şey değil. Üç gün yapılıyor, iki gün yapılıyor. Çok süratli kilo verdim o devir. Bir ayda 10 kilo olması lazım. Artık yapmıyorum, sarkacağım diye korkuyorum.”

Anne-babasının zayıflamasıyla ilgili sevindiklerini söyleyen Tuncer, “Kilo kimseye yakışmıyor. Sıhhatsiz bir durum aslına bakarsanız. Affetmiyordum, her şeyi yiyordum. Çiğneyebildiğim her şeyi yiyordum. Belirli bir kilodan daha sonra doyma hissini da kaybediyorsun” dedi.

Ünlü isim, kelamlarına; “Üniversitedeyken oldu bu. Kıyafetler basenimden geçmiyordu. Seçeneklerim epeyce azdı. Giyinmek istiyorsun, hoş görünmek istiyorsun. Zayıflamaya karar verdim. 8 yaşından beri kilo sorunum vardı. Birinci zayıfladığım vakit içinder yediklerimi kustum, tekrar kilo alırım diye. O korkun daima oluyor” halinde devam etti.