Gaziantep’te polis ikili nikahlarında kelepçe takıldı

erkan_623

New member
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nde bakılırsav yapan polis memurları Hatice Kocaoğlu ile Yusuf Dağdeviren’in nikahlarını Şahinbey Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu kıydı. Nikahta, polis ikili AK Parti Şahinbey İlçe Lideri Av. Hasan Teke şahitlik etti. Nikahın kıyılmasının akabinde Şahinbey Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu, çiftlere bir ömür uzunluğu ayrılmamaları için kelepçe taktı.

MUTLULUKLAR DİLİYORUM

Polis ikili ömür uzunluğu mutluluklar dileyen Şahinbey Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu, “Öncelikle Hatice Hanım ve Yusuf Bey’e iki cihanda mutluluklar diliyorum. Çiftlerimize temsili olarak kelepçe taktık, o kelepçe çiftlerimizin birbirine bağlanma kelepçesiydi. İnşallah birbirlerine ömür uzunluğu sevgiyle, hürmetle ve muhabbetle bağlanır, vatana millete iyi evlatlar yetiştirirler. Kendilerine bir sefer daha mutluluklar diliyorum” dedi.

en çok NİKAH KIYAN BELEDİYEYİZ

Lider Mehmet Tahmazoğlu, en çok nikah kıyan belediyenin Şahinbey Belediyesi olduğunu belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak Türkiye’de en çok nikâh kıyan belediyeyiz. Şu anki sayılarımızla 8 bin 500’e yaklaştık ve yıl sonuna kadar bu sayı 9 binin üzerine çıkacaktır. Geçmiş senelera baktığımızda pandemi sürecine karşın yüzde 15-20 daha fazla evlilik yapıldığı manasına geliyor. Bu da Şahinbey’in ne kadar süratli geliştiğinin ve hayat standartlarının arttığının bir göstergesidir. Şahinbey Belediyesi olarak Evlilik Okulu, Beğenilen Geldin Bebek üzere projelerimizin yanında evlenecek çiftlere çeyiz takviyesinde de bulunuyoruz. Şahinbey’de yaşamak hoş; Evlenen tüm çiftlerimize mutluluklar diliyorum” formunda konuştu.

BAŞKAN’DAN ÇİFTLERE İKRAM SAAT

Nikahı Şahinbey Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu tarafınca kıyılan polis memuru Yusuf Dağdeviren, yaşadığı memnunluğu lisana getirerek, “Bizim için epeyce kıymetli ve özel olan bu günümüzde bizlerin yanında olan Şahinbey Belediye Liderimiz Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi. Gelin Hatice Kocaoğlu ise nikahlarını Şahinbey Belediye Lideri Mehmet Tahmazoğlu’nun kıymasından dolayı keyifli olduğunu belirterek, “Güzel dilekleri ve nikâhımızı kıydığı için Liderimiz Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Mehmet Tahmazoğlu nikah daha sonrası çiftlere saat ikram etti.

KAYNAK: İHA