Fulden Uras ameliyat oldu! İşte son durumu

Tuncay

New member
Müzikçi Fulden Uras, bir müddetdir sıhhat meseleleriyle gayret ediyor. Daha evvel bağırsak ile göğüs kanserine yakalanan ve biroldukça defa ameliyat olan ünlü isim, bir operasyon daha geçirdi.

Hastalığının nükseden Fulden Uras, İstanbul’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. bir daha göğüs kanseriyle gayret etmeye başlayan müzikçi, “Bitmeyen zahmetim… 3 gündür beni bir daha perişan eden ağrılar ve sonuç bir daha ameliyat. Artık kaç ameliyat oldu saymıyorum. Sayısını unuttum. Sağ göğüs seninle başım sıkıntıda. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Allah herkese şifa versin, ötesi yok” tabirlerini kullandı.

“AMELİYATIM BAŞARILI GEÇTİ”

Ameliyattan daha sonra hasta yatağından bir görüntü paylaşan Uras, “Dostlar, arayan, soran, ileti atan herkese hayli epeyce teşekkür ediyorum. Başarılı geçti ameliyatım. Birkaç gün dinleneceğim. Allah’a emanet olun” halinde konuştu.

Öte yandan daha evvel de sıhhat meseleleri yaşayan Fulden Uras, Mayıs 2020’de de ameliyat olmuştu. Ameliyat öncesi bir paylaşım yapan ünlü isim, şu tabirleri kullanmıştı:

“Herkese merhaba, ben yarım saat daha sonra ameliyata gireceğim. bir daha eski sorun maalesef nüksetti lakin bu sefer hayli acılı geldi. Olağanda yarın ameliyat olmayı bekliyordum. Sokağa çıkma yasağı bitsin diye… Biz gerekli izinlerimizi aldık. Hocamız da hastaneyi ayarladı. Şuan tüm testlerim yapıldı.”

“Ameliyata gireceğim, Allah’ın müsaadesi ile sıhhatle çıkacağım” diyen Uras, “Çok ileti atmışsınız. hiç birine dönemiyorum. Nitekim çok epeyce ağrım var. Görüşmek üzere inşallah ameliyattan daha sonra. Bugün biraz güç geçebilir. Kardeşlerim bilgi verecektir size. Beni düşündüğünüz için, dualarınızda olduğum için fazlaca epey teşekkür ediyorum. Âlâ ki varsınız. Benim de bayram kıyafetim bu bayram bu biçimde oldu” demişti.

Daha evvel de konuk olduğu ‘2. Sayfa’ programında beş sefer ameliyat olduğunu söyleyen Fulden Uras, “Bağışıklık sistemim çökük böreklerim makus ben artık o kadar hayli sıhhatle sınandım ki aldığım nefes bile epeyce değerli benim için. Sol göğsümden ameliyat oldum artık sağ taraftan da olacağım. Göğüslerimi alsınlar bitsin ben buna razıyım lakin o acıları tekrar yaşamayayım epeyce zor” diye konuşmuştu.