Erkan Özerman’dan Azra Akın’a: Yaşatmazdım o kızı!

Tuncay

New member
Best Model Of Turkey ve Best Model of The World‘ün kurucusu olan Erkan Özerman, Al Sana Haber’e konuk oldu. bir müddetdir müsabakadaki erkekleri taciz ettiği argümanıyla gündem olan Özerman 2002 Miss World’de Dünya Hoşu Azra Akın ve bir periyot sevgilisi de olan 2002 Best Model of the World seçilen Kıvanç Tatlıtuğ hakkında olay tezlerde bulundu.

Erkan Özerman’ın amacında Azra Akın vardı. İkilinin sevgili olduğu periyodu anlatan Özerman açıklamasında, “Onun Kıvanç’a attığı iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı ben, meskeninde hapsederdim dışarı çıkamazdı. O denli ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı? niçini de kıskançlık” dedi.

“İFTİRA ATTI!”

“O Amsterdam’da oturuyor. Oğlan Paris’de çalışıyor” diyen Özerman şöyleki devam etti; “Telefon açıyor ‘Sen bu gece kiminleydin?’ Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç’a atılan iftirayı burada anlatamam” tezinde bulundu.

GARSONA BEST MODEL KELAMI MÜ VERDİ?

Erkan Özerman, 34’üncü Best Model erkek yarışmacılarına “masaj yapma karşılığı ödül vadettiği” tarafında ahlaksız teklifte bulunduğu savlarıyla gündemden düşmüyor. Son olarak ses sanatkarı ve müellif Onur Akay, Özerman hakkında hayli konuşulacak bir savda bulundu.

Bu iddiayı, ‘2. Sayfa’ canlı yayınında sunucu Müge Dağıstanlı duyurdu. Onur Akay’ın bildirisini okuyan Dağıstanlı, “Kaldıkları otelden bir garson bana ulaştı. Garson ‘bana bile bu biçimde tekliflerde bulundu’ diyor. Erkan Özerman, garsona ‘masaj için odasına gelirse Best Model’a onu sokacağını’ söylemiş” tabirlerini kullandı.

Özerman, geçmiş senelerda “Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak fotoğraflarının kasasında olduğu” açıklamalarının hatırlatılması üzerine, programın sunucularından Müge Dağıstanlı’ya “Geçmiş senelerda niye o fotoğrafları istedin bu biçimde?” deyince stüdyoda sesler yükseldi.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, bu kelamlar karşısında şoke oldu ve şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sunucular, Özerman’ın dikkat dağıtmak için bu hususları gündeme getirdiğini ve ilgiyi kendi üzerinden kendilerine getirdiklerini söylemiş olduler.

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Özerman’ın “Utanmazsınız” kelamıyla çılgına dönen ‘2. Sayfa’ sunucuları, “Bizim utanacak hiç bir şeyimiz yok Allah’a şükür. Bu argümanlar bir daha olsun bir daha yayın yaparız” dedi.

Yayın boyunca Özerman’ın reaksiyonlarından rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt, “Sus bir dakika” kelamından daha sonra uygunca sonlandı ve “Beni bu biçimde çocuk azarlar üzere azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle bu biçimde konuşamazsınız. hiç bir biçimde utandığımız, çekindiğimiz hiç bir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.