Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile görüntü paylaşan nişanlısı Mehmet Bilir’i terk etti

Tuncay

New member
‘Karpuz’ isimli müziği ile tanınan olan toplumsal medya fenomeni Ece Ronay (29), toplumsal medya üzerinden kendisini taciz ettiğini belirttiği Mehmet Ali Erbil hakkında iki ay müddetle önlem sonucu aldırdı.

“50 BİN TL TEKLİF ETTİ”

Çağlayan Adliyesi’nden çıkarken açıklama yapan müzikçi, “Erbil’in asistanı bilinmeyen numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. aslına bakarsan yaptıklarının cürmünü da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı ancak ses kayıtlarını da mı asistanı attı? Asistanı epeyce yetenekli bir insanmış” dedi.

ECE RONAY’IN NİŞANLISI İLE GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabının öykü kısmından Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’le görüntüsünü paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü iletisini verdi.

Ünlü şovmen, “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Zira hem kamuoyu, hem biz, birebir vakitte o taraf hayli rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi” sözlerini kullandı.

Yemek daha sonrası Erbil’in açıklamasını baş sallayarak onayladığı görülen Mehmet Bilir, “Sen de bizi epeyce hoş ağırladın” diyerek, oyuncuya teşekkür etti.

“ARTIK NİŞANLIM DEĞİL”

Bu görüntüye sonlanan müzikçi, “Ben kimsenin bu biçimde saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Beyefendi yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum” açıklamasını yaptı.

Ece Ronay, “Özür probleminin benimle hiç bir alakası yok. Erkekler kendi içinde benim problemimi konuşup anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış. Bu ortada artık sanırım artık nişanlım değil” sözlerini kullandı.

“ERBİL, MEHMET’İ KANDIRMIŞTIR”

Genç müzikçi, nişanlısının kelam konusu görüntü için Mehmet Ali Erbil’den para aldığı savına da cevap verdi:”Mehmet para almıştır telaffuzları dolanıyor. Artık nişanlım değil lakin maddiyat konusunda asla gereksinimi olmayan biri…”

“Mehmet bu haberlerde rahatsızlık duyuyordu, muhtemelen Mehmet Erbil Beyefendi bütün kurnazlığıyla Mehmet’i ‘özür dileyeceğim, gel birlikte görüntü çekelim’ diye hayli hoş bir şey yapıyormuş üzere kandırmıştır…”

“Çünkü görüntüde özür de var, Mehmet kendince ana haberlerdeki rezillikler dursun, ben epey ağlıyorum diye kabul etmiş olabilir lakin ben bu biçimde bir özrü kabul etmiyorum. Maddiyat üslubu haberler beğenilen değil, açıklamak istedim.”