Defne Samyeli hastalık sürecini anlattı: Ateşler ortasında kaldım

Tuncay

New member
Şimdilerde oyunculuk ve şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli, en son Bodrum’da sahne almış; akabinde rotayı İstanbul’a çevirmişti.

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

daha sonrasında da koronavirüs testi olumlu çıkan Defne Samyeli, hastalığa yakalandığını Instagram’dan duyurmuş ve şu sözleri kullanmıştı:

“AYNI ORTAMDA BULUNDUĞUM ŞAHISLAR TEST YAPTIRSIN”

“Covid müspet olduğumu öğrendim. Hastalıkla ilgili bir kaygım yok; yavaşça kırgınlık, boğaz ağrısı ve kimi birtakım gelen öksürükle epey rahat başa çıkabiliyorum şimdilik. Son birkaç gün yakın temasta olduğum neredeyse herkese ulaştık sanıyorum. bir daha de bir biçimde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, birebir ortamda bulunduğum bireyler lütfen çabucak test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum”

“Benimle çabucak bağlantıya geçip bundan daha sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sıhhat Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler. Karantinadayım. Bu durumda 4 Eylül’de Moda Deniz Kulübü’ndeki konserimizi iptal ettik. Yeni konser tarihini bildireceğiz. halbuki dört gözle bekliyordum. Ne yapalım. Sıhhat olsun”

HASTALIĞI YENDİ

Bu açıklamadan günler daha sonra yeni bir paylaşım yapan eski spiker, hastalığı yendiğini duyurdu.

Samyeli, “Covid gitti, karantinam bitti. Benimle ilgilenen tüm sevdiklerime teşekkür ederim. Çok özel bir buluşmayla birinci konuğumu ağırladım. Aileen bizimle çalışmaya geldiğinde Deren 5 yaşındaydı. Tam 14 yıl çocuklarıma ikinci bir anne, bana kardeş oldu. Ne vakittir görmüyordum, anılar canlandı, gözler doldu. Sevgi ne hoş şey. Canım Aileen” sözlerini kullandı.

GÜZELLEŞTİĞİ ÜZERE SAHNEDE

Düzgünleşir iyileşmez Kuruçeşme’deki bir yerde sahneye çıkan 49 yaşındaki Defne Samyeli, sevenleri ile bir ortaya geldi.

“ZOR GÜNLER GEÇİRDİM”

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli, hasta olduğu sürece anlatış “Zor günler geçirdim. Ateşler ortasında kaldım lakin artık yeterliyim sahneleri özlemiştim geri geldim” dedi.

HERKESİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Açık yeşil küçük bir elbise giymeyi yeğleyen, iki çocuk annesi Defne Samyeli; düzgün fiziği ve hoşluğu ile herkesi kendine hayran bıraktı.

İş insanı Ahmet Alevli ve Sibel Mert’in konut sahipliğinde gerçekleşen özel gecede Defne Samyeli’yi dinlemeye gelenler içinde; İrem Güreli, Barış Tansever, Ece Kıral, Aysun Nuhoğlu ve Nuray Fenercioğlu üzere isimler vardı.