Cansel Elçin-Zeynep Tuğçe Bayat’ın romantik anları

Tuncay

New member
Cansel Elçin, yeni dizisi ‘Börü’ hakkında, “Diziye devam ediyoruz. Çok memnunuz, dayanılmaz bir iş. 2039 yılında geçen bilim kurgu ve kolay bir iş değil. Bu yüzden de zorlanıyoruz. Sekiz aydır çekimlerdeyiz lakin iki kısım yayınladık lakin bütün izleyenler sabırlı olsun. Üçüncü kısmımız 30 0cak’ta yayınlanacak. Gerisinden da devamı gelecek” dedi.

Elçin’in dizideki rol arkadaşı Cenay Türksever de, “Dizideki karakterim ‘Çaka Yazgan’. Biraz uç bir karakter. Heyecanlı ve ukala, aksi köşeli bir adam. Oynaması eğlenceli” diye konuştu.

“BİLİM KURGU CÜRET İSTER”

Köşe muharrirlerinden kimilerinin “Bilim kurgu Hollywood’un işidir. Biz yapamıyoruz galiba” görüşleri için Elçin, “Biz çok güzel yapıyoruz. Bilim kurgu cüret isteyen bir iş, hiç şayet olmazsa biz yaptık. Yapanlar her vakit haklı çıkar ve bence çok yeterli. Amerikan işlerini de izliyorum. Öbür platformlarda diğer dizileri izlediğim vakit ‘Börü’nin o dizilerden hayli daha başarılı ve yeterli olduğunu düşünüyorum” diyerek, yansısını ortaya koydu.

Ünlü oyuncu, “Teknolojiyi sinemada kullanmak avantaj mı?” sorusuna ise, “CGA’yı bence yanlışsız yerlerde kullanmak lazım. örneğin J.J. Abrams var ‘Star Trek’i çeken. Her vakit birtakım doğal yerleri kullanıp, kâfi yerlerde CGA’yı kullanmak en doğrusu. Zira o natureli bozmamak lazım diye düşünüyorum” cevabını verdi.

Elçin, Sevgililer Günü’nü hatırlatan muhabire, “14 Şubat’a daha var. Asıl 8 Şubat Zeynep’in doğum günü, onun için planlarımız var” dedi. İkilinin romantik anları dikkatlerden kaçmadı.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Zeynep Tuğçe Bayat ise yeni projesi hakkında, “‘Baba’ dizisi hayli yakında yayınlanacak. Kar ve pandemi niçiniyle aksamalar oluyor alışılmış ki lakin yakında başlayacak. Ben de hayli heyecanlıyım” biçiminde konuştu.

Bayat’a “Sinemada fazlaca karton karakterler var” kelamı hatırlatılması üzerine, oyuncu şu açıklamayı yaptı; “Aslında biz sıradan uzun konuşmuştuk ancak o denli bir cümle alınmış. Söylemeye çalıştığım şey diğerdi. Basın mensubu arkadaşımız bana ‘İyi mi yoksa makus mü bir karakter oynuyorsunuz?’ diye sormuştu. Ben de ona ‘Bu sorunuzda epeyce haklısınız zira çoklukla karakteri aklımızda ya uygun ya berbat diye yansıtıyoruz. Bunun niçini kimi karton karakterlerden dolayı, bu biçimde kalıp kalıyor aklımızda.’ demiştim…”

“GERÇEK BEŞERLER GÖRECEĞİZ”

“oysa senaryoyu okuduğumuzda karakterlerimiz epeyce gerçek, yeterli ya da makus diye bir ayrım yok. Gerçek beşerler bakılırsaceğiz. Bunun için çabalıyoruz. Hepimizin kendinden bir şeyler bulduğu, hayatın ortasından hoş karakterler bulacağımızı düşünüyoruz.”