Çağla Şıkel: Kıskanılmak hoşuma masraf

Tuncay

New member
Çağla Şıkel, evvelki gün dünyaca ünlü kozmetik markasının etkinliğinde görüntülendi. Marka ile iş birliği yapan Çağla Şıkel, yeni yıldan beklentilerini deklare etti.

“ÇALIŞMAK İNSANI GÜZELLEŞTİRİYOR”

Şıkel, “2021, hepimiz için sıkıntı bir yıldı. Yeni yıla, yeni umutlarla giriyoruz. 2022’yi elimden gelenin en düzgününü yaparak, ağır tempoda çalışarak geçireceğim. Çalışmak; beşere güç ve şifa veriyor, insanı güzelleştiriyor. Çabaladığım, ürettiğim, sevdiklerimle birlikte hoş, keyifli, aşk dolu bir yıl diliyorum” dedi.

“GELENEĞİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Yeni yıl planlarından da bahseden model, yeni yılda her zamanki üzere aile yemeği yapacağını belirterek, “Her yılbaşında annemin meskeninde buluşuyoruz. Evvelden yılbaşını nasıl geçiriyorsak hala o geleneği sürdürüyoruz. Çocuklarla tombala oynuyor, ikram paketleri açıyoruz. Benim için hoş ve keyifli geçiyor. Yılbaşını ailemle geçirmeyi seviyorum” formunda konuştu.

“KISKANILMAK HOŞUMA GİDER”

“Çocuklarınız sizi kıskanıyor mu?” sorusuna Şıkel, “Şu an net bir şey söylemeyeceğim ancak kıskanırlar mı, biraz kıskanırlarsa olağan ki hoşuma sarfiyat. Daima onlara odaklı bir hayat yaşadığım için bir ölçü beni kıskanabilirler. Bu benim hoşuma sarfiyat çocuklarım tarafınca kıskanılmak” dedi.

Şıkel, “Kıyafetleri sırasıyla giyiyorlar. çabucak sonrasında Doğu’daki çocuklara gönderiyoruz. Kıyafetlerini, oyuncaklarını kendileri ayırıp, ‘Hadi anne bunları göndereli gereksinimi olanlara’ diyorlar. Paylaşmayı seviyoruz. Bunu aşıladığım için çocuklarıma epeyce mutluyum” diye konuştu.

SÜRATLE ARACINA YÖNELDİ

Şimdilerde sunuculuk yapan Miss Turkey 1997 hoşu Çağla Şıkel, evvelki akşam Bebek’te objektiflere yansıdı. Yerden dışarı çıkacağı sırada kendisini gazetecilerin beklediğini öğrenen Şıkel, akabinde geri içeriye döndü.

Arkadaşlarıyla cümbüş tipine çıkan model, çabucak sonrasında çalıştığı kanalın özel aracının gelmesiyle manzara vermemek için süratli adımlarla araca binerek konutunun yolunu tuttu.

Bu hareketlerine mana verilemeyen 42 yaşındaki Çağla Şıkel, muhabirlere imaj vermemek ismine büyük efor sarf etse de başarılı olamadı.

GİZEMLİ ARKADAŞ

Öte yandan ünlü model, geçtiğimiz haftalarda Bomonti’de bir yerde gizemli bir erkekle objektiflere yansımıştı. Yer içerisinde samimi olduğu görülen modeli, yanındaki arkadaşı bir an olsun yalnız bırakmamıştı.

Üç saat süren cümbüşte samimi olduğu görülen gizemli erkek, Çağla Şıkel’i çıkış kapısında da yalnız bırakmamış, elinden tutarak kapıya kadar getirmişti.

SEVİNÇLİ HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Basın mensupları tarafınca görüntülendiği fark eden model ve sunucu, bir anda hızlanıp, kız arkadaşıyla bir araca yönelmişti. Yanındaki beyefendi ile Bomonti’deki yerden çıkış yaparken kahkaha atan Şıkel’in, sevincinin bir çok yerinde olduğu dikkatlerden kaçmamıştı.