Burak Sergen ‘Aldatıldım’ diyerek Nihan Ünsal’a boşanma davası açtı

Tuncay

New member
Oyuncu Burak Sergen, nisan ayında koronavirüse yakalanmıştı. Ağır bakımda 1 ay ömür savaşı veren Sergen, taburcu olduktan daha sonra haziran ayında kendisinden 28 yaş küçük olan Nihan Ünsal’la evlenmişti.

DÖRT AY EVVEL EVLENDİLER

Geçtiğimiz hafta da Nihan Ünsal’ın İzmirli iş insanı Özer Kaçmaz’la el ele çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Nihan Ünsal manzaraların eski olduğunu öne sürse de Burak Sergen boşanmak için harekete geçmişti.

birinci vakit içinderda Aile Mahkemesi’ne başvurup Nihan Ünsal hakkında iki ay uzaklaştırma sonucu aldıran Burak Sergen, akabinde ‘zina’ niçiniyle boşanma davası açtı.

EN AZ ORANDA TAZMİNAT

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine nazaran; dava dilekçesinde eşinin ihaneti niçiniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirten Sergen, evliliği sürdürmenin artık mümkün olmayacağını ileri sürdü.

Hürriyet’e konuşan Burak Sergen’in avukatı Ufuk Sıtkı, “Mahkemeye sunmuş olduğumuz boşanma davası dilekçesinde basına yansıyan olayların haricinde öbür bir şey yok. Nihan Hanım hakkında daha evvel de uzaklaştırma sonucu aldırmıştık. Boşanma davasıyla ilgili ise mahkemeden kapalılık sonucu aldırdık. Davalıdan en az oranda tazminat talep ettik” dedi.

Öte yandan Ünsal’ın bir arada olduğu sav Özer Kaçmaz’ın iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu, tv100’e açıklamalarda bulunmuştu:

“ŞAHİTLİK YAPMAYA HAZIRIM”

“Özer Kaçmaz’la 2018’de boşandık, daha sonra bir daha barıştık ve tıpkı meskende yaşamaya başladık. Bu bayan annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Özer’le kavgamız daha sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu bayan eşimi (Özer Kaçmaz) ‘Ben seni evvelden beri epeyce beğeniyordum’ deyip ayartmış. Meskene girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilgisi yaşamadığına, iki arkadaş üzere olduklarına eşimi ikna etmiş.”

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal’ın fotoğraflarının eski değil, yeni çekildiğini belirten Züleyha Şehitoğlu şu biçimde devam etmişti:

“O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu bayan da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin ortasında. Eşim saftır, bu bayanın kendisine aşık olduğuna inanmış lakin artık her şeyi gördü. Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım.”