Bir vakit içinder Çukurova Gülten öldü mü? Gülten’i oynayan Selin Genç diziden niye ayrıldı? Selin Genç ömrü…

Tuncay

New member
Selin Genç kimdir? ATV’nin sevilen dizisi Bir vakit içinder Çukurova’da Gülten karakterine hayat veren Selin Genç, oyuncu takımından ayrıldı. Haşmet Çolak’ın arabasının çarpması kararı Saniye ile bir arada Gülten de ölerek dizi takımından çıktı. İşte, dizinin Gülten’i Selin Genç hakkında…

BİR vakit içindeR ÇUKRUOVA GÜLTEN ÖLDÜ MÜ, niye AYRILDI?

Selin Genç’in dizi takımından niye ayrıldığı konusunda bir açıklama yapılmadı. Lakin oyuncu toplumsal medyadan veda iletisi yayımladı. Oyuncunu hayat verdiği Gülten karakteri 120. kısımda son buldu.

“Sen el kadar bir bayansındır
Sabahlara kadar beyaz ve kirpikli
Birtakım ağaçlara kapı komşu
Kimi çiçeklerin andırdığı
İş bu kadarla bitse düzgün
Bir insan edinmişsindir kendine
Bir müzik edinmişsindir, bir umut
Güzelsindir de pek, çocuksundur da
Saçlarınla birlikte penceredeyken
Besbelli arandığından haberli
Gemiler eskirken, deniz eskirken limanda Sevgili” Gülten, evet geldi veda vakti… hayatımın en hoş haberini bu ailenin bir modülü olduğumu öğrendiğim gün almıştım. Kepini çabucak hemen yeni atmış bir genç bayanken iş ömrüne hayalini kurduğum işle başlamama vesile olan, bana inanan, Gülten’imizin ruhunu bana emanet eden pek sevgili yapımcılarımız Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ve Tims Productions epeyce teşekkür ederim, minnettarım.

Ve auditionımı görüp beni bu öyküye dahil eden sevgili kurucu direktörümüz Faruk Teber ve Emrah Şendur sizinle başladığım seyahate pek sevdiğim, saydığım, deneyiminden faydalandığım direktörlerimiz Murat Saraçoğlu ve Cihan Karabıyık ile devam etmek benim şansımdı.

Ve tüm takım arkadaşlarım, üretim grubu, sevgili senaristimiz Ayfer Tunç ve takımı ve ve oyuncu arkadaşlarım.. sizler her vakit benim için epeyce özelsiniz, teşekkür ederim her şey için.

Evet büyük deneyim ve 4 yıllık bir okuldu Bir vakit içinder Çukurova benim için. Bugün mezun oluyorum. 1. kısımdan itibaren beni izleyen, seven ve dayanağını esirgemeyen canım seyircimiz sizlere de teşekkür ederim.

Bir kusurum olduysa affola,
Yeni kıssalarda görüşmek üzere…”

SELİN GENÇ KİMDİR?

Genç, 21 Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Işık Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Kısmı’nda eğitim gördü. Bu sırada Mam’art Atölye’ de Kamera Önü Oyunculuk ve Audition dersleri aldı. Serkan Altıntaş’tan da Kamera Önü Oyunculuk dersleri aldı. Atv ekranlarında yayınlanan Bir vakit içinder Çukurova dizisinde Gülten karakteri ile birinci oyunculuk tecrübesini yaşıyor.