Bergüzar Korel’den doğuma sayılı günler kala baby shower partisi!

Tuncay

New member
2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarını kucaklarına almak için geri sayıma başladı. Ali ve Han isminde iki oğlu olan çift, bu kere kız bebek bekliyor.

PARTİYE ÜNLÜ AKINI

Heyecanları gün geçtikçe büyüyen ikiliden Korel, baby shower partisi düzenledi. Davete Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu üzere biroldukca ünlü isim katıldı.

Partide beyaz bir elbise giymeyi tercih ettiği görülen Korel (39), yakın arkadaşlarıyla objektif karşısına geçmeyi de ihmal etmedi.

TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Keyifli anında kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden ünlü oyuncu, o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bugüne kadar iki yavrumda da bu biçimde bir kutlama yapmadım. Lakin birinci günden bugüne hepimizin oğlu olduğundan mıdır, yoksa 1,5 yıldır birbirimize hasret kaldığımızdan mı hayal üzere bol pembeli bol kahkahalı en değerlisi daima birlikte olacağımız bir gün hayal ettik. Han’ın tüm bebekliği ve benim lohusalığım pandemiye denk geldiği için yalnız geçti. pek fazlaca şeye hasret kaldık hepimiz. Leyla’da tabanına vuralım dedik. Bizim tabana vurmamız da bu kadar işte.

“ZARİF OLSUN”

Ben doğal ki(!) Abartı olmasın! Çok balon olmasın! Görgüsüz olmasın! Pembe olsun ancak fazlaca olmasın! Baby shower değil bu dostlarla doğumdan evvel son çıkış. Bol yemeli, içmeli, gülmeli. Tamam mı Ekin? Şık olsun, sade olsun lakin şık da olsun diye diye başının etini yedim.

hayalimden daha da hoşunu yaptı,öyle güveniyorum ki ona hiç bir ayrıntıyı görmeden her şeyi teslim edip konuk üzere gittim kendi brunch’ıma. Canım Fidan Şimşek her zamanki üzere imdadıma yetişti tam da istediğim sadelikteki elbisemi iki günde bana hazırladı yanında da bol muhabbet, kahkaha, hoş dualar dilekler gayreti. Canımın içi sağ ol var ol.

“SU ÜZERE GEL KIZIM”

Şu pandemi günlerinde son derece titiz, hijyenik, mis üzere, huzurlu bir gün geçirdik sayenizde. En büyük teşekkürüm ve minnetim yalnızca güç günlerimde değil her mutluluğumda yanımda olup, hunharca kahkahalara boğulup hayaller kurduğum hoş dostlarıma..Hep vardınız daima olun. Haydi kızım su üzere gel. Sıhhatle, sevinçle, çarçabuk. Bekliyoruz seni.

“AŞIRI MAHARETSİZ VE ÜŞENGECİM”

Kızı Leyla’yı kucağına almak için gün sayan 36 haftalık gebe Korel, birkaç gün evvel çabucak hemen hastane çantasını hazırlamadığını tabir etmişti. Takipçileriyle dertleşen oyuncu; şu sözleri kullanmıştı:

“Hala hastane çantası hazırlamamış, çocukların dolabını yerleştirmemiş ancak bu sabah daha yüzünü yıkamadan 6:30 da uyanıp banyo dolabını düzenlemeye kalkan bir anne bırakalım şuraya… Onu da beceremedim. Her şeyi bir atasım geldi. bir daha konsantre olamıyorum.

Çok maharetsiz ve üşengecim! İki adımda nefes nefese kalıyor her şeyi erteliyorum. En büyük motivasyonum yemek. Damar yolu açsanız karbonhidrat fırlar o denli söyleyeyim. Olağan hayatımda ne yapıyorsam karşıtını yapıyorum. Umurumda mı? Sıfır…”