Bergüzar Korel gençliğine seslendi!

Tuncay

New member
2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarını kucaklarına almak için geri sayıma başladı. Ali ve Han isminde iki oğlu olan çift, bu defa kız bebek bekliyor.

Toplumsal medyayı etkin olarak kullanan ünlülerden biri olan Korel, kanılarını ve yaşadıklarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Son olarak gençlik fotoğraflarını yayınlayan hoş oyuncu, “Şimdi bu kız karşıma gelseydi ona şunları söylerdim” dedi ve devam etti:

“BIRAK HERKES SEVMESİN SENİ”

“Kimse için isteklerinden, söyleyeceklerinden vazgeçme. Yanlış anlaşılmaktan korkma. Bırak herkes sevmesin seni, özelini sıkı sıkıya tut. Yaşadığın bir memnunluğu herkes bildiğinde sanma ki o memnunluk katlanıyor…”

“hiç bir şey seni o insanların gözünde daha sevilir kılmaz. Sen insanların seni sevdiği kadar değilsin, aslına bakarsanız kıymetlisin. Güzeline gitmeyen bir şey olduğunda söyle, ‘niçin’ diye sor. ‘Ben bunu istemiyorum’ diyebil. Çevrendeki kimseye bir borcun yok, korkma. Hayır demeyi bil…”

“MESAFENİ KOY”

“yaşamında olmasını istemediğin insanlara açıkça söyle ve aranı koy. Kendini takdir et. Deneyimlerine güvendiğin insanları dinle, fakat seni ezmelerine müsaade verme…”

“Kim senin hakkında ne demiş, ne konuşmuş, ne yapmış bununla ilgilenme, ömrünü onlara nazaran şekillendirme. Çok oku. Çok izle. Mesleksel olarak attığın her adımı sahiplen. ‘Senin düzgünlüğün için söylüyorum’cuları uzak tut. İçgüdülerine inanç…”

“PES ETME”

“Sadece hüznünü değil memnunluğunu da bol kepçeden paylaşan beşerler olsun yanında. Hiç kimse için değil, kendin için başar, keyifli ol ve kendini bil. Zorluklar çıkacak elbette karşına, bil ki sıkıntı olan her şeyin sonunda kolaylık gelir. Pes etme…”

“Kırılacaksın daha sonra kesimlerini topladığında eskisi üzere değil tahminen lakin epeyce daha kuvvetli olacaksın. Tabanı goreceksin ki feraha kavuştuğunda her şeyin bedelini daha yeterli bileceksin. Bu da sana sonsuz bir iç huzur ve memnunluk getirecek. Tüm bunlar güç olacak fakat daha sonra her şey hayli hoş olacak. Kelam.”

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Instagram’da 2 milyon takipçisi olan ünlü oyuncunun bu paylaşımına, ünlü isimler başta olmak üzere binlerce beğeni ve yorum geldi.