Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu aileleriyle konuştu! Acun Ilıcalı’dan flaş açıklama

Tuncay

New member
Survivor 2021’de dün akşam ikinci ferdi dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarı final çeşidinde Aleyna – İsmail, Berkay – Batuhan eşleşmesi ortaya çıktı. Bu çeşitte Aleyna, İsmail’i 3-1, Berkay ise Batuhan’ı 3-2 yenerek finale yükseldi.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN BELİRLİ OLDU

Aleyna ve Berkay içinde geçen çabayı 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Bu sonuçla bir arada; Berkay, Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

STEVEN İKİNCİ ELEME ADAYI

Survivor Türkiye’de haftanın birinci eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Ada kurulunda ferdî dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayı olarak Steven’ı söylemiş oldu. bu biçimdece Steven, ikinci eleme adayı oldu.

AİLELER BİRBİRİNE GİRDİ

Survivor’da yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in ailesi toplumsal medyada birbirine girdi. Aile ödülünden daha sonra yarışmacılar Dominik’te yakınlarıyla bir orta gelmişti. Sav bakılırsa Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in ailesi içinde gerginlik yaşandı.

Adada yaşanan gerginlik toplumsal medyaya taşındı. İki aile içinde yaşananlar Acun Ilıcalı’nın ortaya girmesiyle gün yüzüne çıktı.

Yarışmacılara ailelerinin karşılıklı olarak suçlamalarda bulunduğunu söyleyen Ilıcalı, Aleyna’ya da annesi Zuhal Kalaycıoğlu’nun ‘kızım müsabakadan çekilsin’ iletisini iletti.

AİLELERİYLE GÖRÜŞTÜLER

Yaşanan sorunu çözmek için Acun Ilıcalı, Ayşe ve Aleyna’ya aileleriyle görüşme hakkı tanıdı. Aleyna, annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile yaşananları konuştu. Zuhal Kalaycıoğlu argümanlarına devam etti ve Yüksel’in ailesini suçladı.

“YARIŞMAYI BIRAKIYORSUN”

Kızına seslenen Zuhal Kalaycıoğlu, ‘Bütün ailen gerinde, müsabakayı bırak, Acun Ilıcalı söylemiş olduklerini toparlamazsa müsabakayı bırakıyorsun” dedi.

“AİLEMİZ HAKKINDA İFTİRALAR ATTI”

Ayşe Yüksel’in ablası ise, ortada büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu söylemiş oldu. Kardeşine yaşananları anlatan Nursema Yüksel, şunları söylemiş oldu; “Yeni bir toplumsal medya hesabı açtım, birebir hesaptan diğeri da açmış benim adıma. Sen bize ne söylemiş olduysen biz o biçimde davranıyoruz. Aleyna’nın annesi toplumsal medyada suçlamalarda bulundu, bizim ailemiz hakkında iftiralar attı.”

ACUN ILICALI İSYAN ETTİ

Ilıcalı, tüm bu yaşananların akabinde açıklama yaptı. Ilıcalı, “Ben sizin için yazılanlara müdahil olamam arkadaşlar. Açıklama yapacaksanız müsabakadan daha sonra yapabilirsiniz. Yaptığım hiç bir projede kimsenin ziyan görmesine müsaade vermedim” dedi.

Ilıcalı kelamlarına şöyleki devam etti; “Hangi yarışmacımız ziyan nazaranrek çıktı buradan. Ben kimseyi reyting gereci yapmadım. Çağrı’ya ‘buradan ayrıl’ demedim mi? Aleyna sana da söylemiş oldum ‘annenle konuş çabucak ayrıl’ siz bizim için hayli kıymetlisiniz. Buradaki yarışmacılar neredeyse benim akrabam gibi…”

“Bir kere daha söylüyorum siz bana emanetsiniz, size gelen bir ziyan falan yok. Halkın sevgisinden daha bedelli bir şey yok. Siz sevgi kazandınız nereden mi biliyorum gelen SMS’lerden biliyorum.”