Aslı Şen’den Linet’e şoke eden reaksiyon: niye star olamadığını bu gece anladık!

Tuncay

New member
Müzikçi Linet, geçtiğimiz akşam Maslak’taki bir yerde sahne aldı. Linet’i dinlemeye gidenler içinde Aslı Şen ve onun bayan arkadaşları da vardı.

Şen, ilerleyen dakikalarda Linet’in sahnedeki tutumlarını eleştirerek, ünlü müzikçiye adeta ateş püskürdü. Linet’in kendi masalarına selam vermemesine reaksiyon gösteren Şen, “Dün gece sanatkarımız altı bayandan oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her niçinse tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. Adabı muaşeretten bir haber!” kelamlarıyla ünlü müzikçiyi amaç aldı.

“niçin STAR OLAMADIĞINI ANLADIK!”

Toplumsal medya hesabından bir açıklama yapan Aslı Şen, paylaştığı Linet fotoğrafının üzerine de çarpı işareti koydu. Aslı Şen, gönderisinde “Seyretmiş olduğunuz sanatçı adabı muaşeretten bir haber bir sanatçı. niye star olamadığını bu akşam anladık. Bilhassa bayan bayana gidecekseniz esasen gitmeyin!” sözlerini kullandı.

“MASAMIZI TERK ETTİK!”

çabucak sonrasında bir açıklama daha yapan Şen şunları söylemiş oldu, “senelerdır canlı müzik yerlerinde biroldukça sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabı muaşeretten gereği sanatçı, bilhassa ön masalara ki bence tüm salona demeli gözünün ucuyla da olsa hürmetten bir selam verir.”

“Dün gece sanatkarımız altı bayandan oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her niçinse tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. İki sene evvel Bodrum’daki bir yerde da yapmıştı.”

“Herbiçimde ben yanlış anladım’ demiştim. Dün gece de tıpkı şey olunca anladım ki hanımefendinin usulünden… Sesine bayılmama karşın, sahnesi ve bilhassa bayanlara olan hali sebebiyle masamızı erkenden terk ettik!”

“Biraz Tarkan’ı, Ebru Gündeş’i, Kenan Doğulu’yu, Zülfü Livaneli’yi ve Sezen Aksu’yu izlemesini öneririm. Starlık yalnızca sesle olmuyor! Yerlerde sanatçı seçerken umarım bu söylemiş olduklerimizi dikkate alırlar. Malum restoranlar bu biçim cümbüş yerleri bilhassa bayanların inhisarında ve yönlendirmesi ile çalışır. Bilhassa bayan kümelerinin huzurla eğlenmesi gece ömrü için fazlaca değerlidir. Yer sahibi bir iş bayanı olarak Aslı Şen.”

“HER KONUĞUM BİREBİR KIYMETTEDİR”

Şen’in açıklamalarının akabinde Linet, toplumsal medya hesabından karşılık verdi: Dün akşamki konserimde sahneye çıktığım anda en önden, en art masalara kadar beni dinleme lütfunda bulunan tüm kıymetli konuklarımı kucaklayarak selamladım. Özelimde tanıdığım dostlarım da beni izlemeye gelen tüm pahalı konuklarım da benim için birebir değerdedir. Bahsi geçen hanımefendilere ve öbür tüm pahalı konuklarımıza de beni onurlandırdıkları için teşekkürlerimi sunarım. Sevgilerimle…