Anıl Altan: Pelin’in gerçek yüzünü gösteriyorum!

Tuncay

New member
Oyuncu Pelin Akil ile beraberliğini beş yıl evvel evlilikle taçlandıran Anıl Altan, üç yıl evvel ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucağına alarak birinci sefer baba olmanın sevincini yaşadı.

Sık sık eşi ve kızlarıyla geçirdiği keyifli anları takipçileriyle paylaşan Altan, bu kere eşi Pelin Akil ile ortalarındaki armağan krizini toplumsal medyaya taşıdı.

İKRAM KRİZİ

Kendisine ikram almayan eşinin yaptığını anlatan oyuncu, takipçilerini kırdı geçirdi. Instagram’ın öyküler kısmında eşiyle paylaşım yapan Altan, olayı anlattı.

“Pelin’in gerçek yüzünü gösteriyorum arkadaşlar” diyerek kelama başlayan Altan, “Bildiğiniz üzere Pelin, bir beş yıldır falan bana armağan almayı bıraktı” dedi.

KUTLASIN KUTLANMASIN DEĞERLİ DEĞİL

Bunun üzerine ortaya giren hoş oyuncu, “Kaybediyorsun zira ya da kullanmıyorsun” dedi. Bunun üzerine Altan da “Hediye kıymet veren biri de değilim. Kutlansın kutlanmasın kıymetli değil” diye konuştu.

“HEDİYEN DE YOLDA”

“Sürekli laf sokma bu biçimde” diyen eşine karşılık veren Anıl Altan, “Ama hayır. Pelin, durup dururken diyor ki “Anıl haydi yeterlisin. Hediyen de yolda” Bu demek oluyor ki ‘Ben ikram almadım. Bir şeyler bakacağım haberin olsun’ Doğum günüm 29 Mayıs’taydı. Pelin daha üç gün evvel “Hediyen de yolda” diyor. Madem niye söylüyorsun bunu” tabirlerini kullandı.

KUTUYA PARA KOYUP, NOT YAZMIŞ

Akabinde kendine aldığı bir elektronik aleti gösteren Altan, “Bunu da kendime aldım. İsteyerek, beğenerek aldım. Meskene bir geldim. Bana ‘Doğum günün kutlu olsun’ diye kutuyu getiriyor. Kutuya zarfın içine parasını koymuş. Bir de not yazmış. Diyor ki: Ben almış üzere olayım. Bu hoş bir şey mi? Bir de hayli hoş bir şeymiş üzere. Not da şu yazıyor: Anıl Beyefendi sizi o kadar hayli seviyoruz ki para iadesi yaptık. Sevgiler.”

“AŞKIM KABUL ET”

Altan’ın “Markanın da ismini yazmış. Para veriyor bana” kelamlarına üzerine; eşi, “Aşkım ben almış üzere olayım kabul et bunu ne olur?” dedi.

Güzel oyuncu, kelamlarını; “Ben de sana bu biçimde yapacağım bundan daha sonra. Kendine isteyerek aldığın şeylerin içine parasını koyup, not yazacağım” dedi. her neyse anlayan anladı. Çok ince düşünmüşsün Pelin’ciğim bu manevi ikram için teşekkürler” diyerek noktaladı.

“İZLEYİN BANA HAK VERİN”

Eşinin anlattıklarına kahkahalarla gülen Pelin Akil ise “Anıl’ın storylerini sakın izlemeyin” dedi. Akabinde eşini “İzlesinler de senin gerçek yüzünü görsünler” demesi üzerine “Ya da izleyin bana hak verin” diye konuştu.

“AMAÇ BELLİ”

Öte yandan Akil, geçtiğimiz aylarda eşi Anıl Altan’ın havuz başında kızlarıyla kaslarını sergilediği pozuna yorum yapmış. Bu durum toplumsal medyada gündem olmuştu.

EŞİNE CEVAP VERDİ

Pelin Akil, paylaşıma, “Anıl’cığım birinci fotoğrafta kesseydin direkt kızları o denli khalbukiydın, hedef belli” yorumunu yapmıştı. Anıl Altan da eşine, “Allah hepimize kalbimizin hoş penceresinden, gönül gözüyle bakmayı nasip eylesin. Amin” diyerek karşılık vermişti.