Alper Kömürcü’nün duygusal anları! İpek Açar ve Kayahan açıklaması

Tuncay

New member
Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Seyhan Erdağ’la Üstün Pazar”ın birinci konukları İpek Açar ve eşi Alper Kömürcü oldu. Ünlü çift, programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kayahan’ın kızı Beste Açar, İpek Açar’ın bir daha evlenmesine karşın babasının soyadını kullanımına reaksiyon göstermiş ve bununla ilgili paylaşımlar yapmıştı.

“KAYAHAN’IN BIRAKTIKLARINA SAHİP ÇIKACAK”

Alper Kömürcü, magazin kulislerinde fazlaca konuşulan mevzuyla ilgili, “Çok keyifli ve hoş bir ailemiz var. Son vakit içinderda biraz üzüldük” derken gözyaşlarına hakim olamadı.

Kömürcü, “İpek, Kayahan’ın bıraktıklarına son nefesine kadar sahip çıkacak. esasen İpek’e bu biçimde bir bayan olduğu için aşık oldum, bu karakteri ve bu kalbi için. Bu dayanağı İpek’e sonuna kadar vermeye devam edeceğim” sözlerini kullandı.

40 yaşındaki müzisyen, “Stresli bir hayat yaşıyoruz, göğüsleyebiliyoruz bunları fakat anneleri üzmesi… İkisi de yaş almış beşerler. Çok memnun ve hoş bir ailemiz var, huzurlu bir yuvamız var. Bu yuvada Kayahan’ın bıraktıklarına her vakit sahip çıkacak. Bu kadar, bundan daha ötesi yok” biçiminde konuştu.

“KAYAHAN BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

İpek Açar ise “Çok üzüldük hakikaten. Kayahan fazlaca değerli benim için, evladımın babası. Gerek yoktu bu biçimde şeylere, biz epey üzüldük. Bunu farklı algılatmaya çalışmak hoş bir davranış değil” dedi.

“ŞUURSUZ” CEVABI!

Altı yıl evvel ömrünü kaybeden Kayahan’ın kızı Beste Açar ve eşi İpek Açar Kömürcü, miras davasından daha sonra geçtiğimiz günlerde bir daha karşı karşıya gelmişti.

Babasının mezarını ziyaret eden Açar, “Babam diyor ki: İpek Hanım soyadımı evlendiği için hiç bir yerde ne tek başına ne de şimdiki beyefendi eşinin soyadının önünde kullanımına müsaadem yoktur” tabirlerini kullanmıştı.

Beste Açar, “İpek Hanım’dan artık babamın soyadını kullanmamasını buradan da rica ediyorum. İki soyadı istiyorsa, kızlık soyadını kullanabilir” demişti.

Instagram’dan sert reaksiyon gösteren İpek Açar Kömürcü, “Yeter! Kayahan Beyefendi ile 22 yıl tıpkı ömrü paylaştık fazlaca hoş bir aile kurduk. ‘Öbür dünyada olan babamla konuştum ve bildirilerini iletiyorum’ diye şuursuz bir açıklama yapan şahsa son kelamım; Türkiye Cumhuriyeti’nin bana verdiği yeni kimlikte de olduğu üzere ölene kadar evladımla tıpkı soyadını taşıyacağım” karşılığını vermişti.