Aleyna Tilki: Justin Bieber bana yürüdü

Tuncay

New member
Son günlerde ismi iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk savlarına karışan Aleyna Tilki, bu defa itirafıyla gündem oldu. Enes Batur’un YouTube kanalına konuk olan ünlü isim, Justin Bieber hakkındaki argümanıyla şaşırttı.

‘Sen Olsan Bari’, ‘Cevapsız Çınlama’ üzere müzikleriyle şöhreti yakalayan müzikçi Aleyna Tilki, Enes Batur’un Youtube kanalında yayınlanan ‘Tatsız Gerçekler’ serisine konuk oldu.

Sorulara yanıt verilmemesi halinde uyumsuz tatların yenmek zorunda kalındığı program formatında ünlü fenomen tarafınca Aleyna Tilki’ye “Sana DM’den yürüyen bir ünlü gösterir misin?” sorusu soruldu.

“TÜRKİYE’DE YÜRÜMEYEN KALMADI”

Türkiye’de kendisine yürümeyen kimsenin kalmadığını söz eden Tilki, yabancı ünlülerden örnek vermek isteyerek Los Angeles’ta bir otel lobisinde Justin Bieber’ın kendisine yürüdüğünü sav etti.

Masa için beklerken yanındaki kişinin Bieber olduğunu anlatan Tilki, “Sürekli kulağıma bir şeyler söylüyordu. Ben de bunu yapmamasını söylemiş oldum. daha sonra bana masa ayarlatacağını söylemiş oldu. Önlü gerili masalarda oturduk. Ben de kendime söylemiş olduğim kahveden bir fincan ikram ederek teşekkür ettim” dedi.

BIEBER’I TANIMAMIŞ

Bunlar yaşandığında Bieber’ın tanımadığını söyleyen Tilki, ABD’li müzikçi kalktıktan daha sonra iki bayanın onunla fotoğraf çektirmek isteyince olayın farkına vardığını ve kim olduğunun karşılığını garsondan aldığını deklare etti.

Bu olayın Justin Bieber evlenmedilk evvel gerçekleştiğini kelamlarına ekleyen Aleyna Tilki, güzel müzikçinin şimdilerde birebir otele eşi Hailey Bieber ile sık sık gittiğini de lisana getirdi.

ZAFER İŞARETİ YAPTI

Öte yandan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda Haldun Demirhisar ile Arnavutköy’de bir yer çıkışı objektiflere takılmıştı. Çıkışta genç müzikçiye aracına kadar eşlik eden iş insanı, o sırada fotoğraflarını çeken muhabirlere zafer işareti yaparak poz vermişti.

Görüntülenmelerinin akabinde Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki, bir alışveriş merkezinin otoparkında kameralara yansımış, genç müzikçiyi görüntülemek isteyen basın mensuplarına Tilki’nin yakın arkadaşları ve sürücüsü mahzur olmaya çalışmıştı.

“HEPSİNİ KONUŞACAĞIZ”

Ünlü müzikçi, muhabirlerin; “Haldun Beyefendi ile bir ilgi yaşadığınız haberleri hakikat mu?” sorusuna “Yok, o denli bir şey yok. aslına bakarsan hepinize gereken açıklamayı yapacağım. Fakat söylemiş olduğiniz bir durum yok, hepsini konuşacağız.” karşılığını vermişti.