Ahu Sungur: ‘Bu adamla asla olmaz’ dedim, altı ay daha sonra evlendik!

Tuncay

New member
Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programına konuk olan oyuncu çift Ahu ve Suat Sungur, tanışma öykülerini anlattı. Hoş oyuncu, eşiyle sunuculuğunu yaptığı bir televizyon programında tanıştıklarını söylemiş oldu.

Ahu Sungur, birinci tanıştıkları akşamı, “Aynı tiyatronun çocuk oyunlarında oynuyordum. Enver (Aysever) bir kanalla anlaştı. Çocuk programı hazırladı sunuculuğunu da ben üstlendim. Birinci canlı yayına da Suat geldi. daha sonra reklam içinde Suat, ‘ilk canlı yayınınız galiba’ dedi. ‘Evet, nereden anladınız?’ dedim. ‘Çünkü nerede duracağınızı bilmiyorsunuz’ karşılığı verdi” formunda anlattı.

Sungur, kelamlarına; “Çok kırıldım. Program bitti yayın koordinatörü arkadaşım dedi ki; Suat Beyefendi gözünü senden ayırmıyor. daha sonra bir baktım o kadar kaba geldi ki… ‘Bu dünyada bir ben, bir de bu adam kalsa olmaz asla’ dedim. Altı ay daha sonra evlendik… ” diye devam etti.

Ünlü isim, “Ertesi gün kanala geldi. Sultanahmet’e gidip tütsü almış. Adama demiş ki; Birine götüreceğim bana hoş bir koku ver. Adam da; ‘al bunu aşık şayet olmazsa neyim’ demiş. Fatih Beyefendi o kadar berbat kokuyordu ki… Ben de asosyal beşerim. Ortaya birilerini sokmuş görüşmek için. Bir arkadaşım çağırdı yanına bir baktım yanında Suat. İki gün daha sonra kukla şenliği vardı. Bir baktım bir çocuğu indiriyor, bir çocuğu omuzuna alıyor. O gün şefkatinden etkilendim ve baht verdim” sözlerini kullandı.

“EVLİLİK SIKINTI BİR ŞEY”

Ayrıyeten eşini epey kıskandığını lisana getiren Suat Sungur, hayli aşık olduğunu söylemiş oldu. Ahu Sungur ise “Evlilik güç bir şey. Sevgi bittiyse sürmesi mümkün değil. Haftaya 20’nci yılımızı devireceğiz” dedi.

“KOCAM BENİ, BENİMLE ALDATIYOR”

Öte yandan aylar evvel bir takipçisinden eşi Suat Sungur’un kendisini aldattığına yönelik ileti aldığını belirten Ahu Sungur, başına gelenleri anlatmıştı.

40 yaşındaki oyuncu, “Bir kişi ‘Eşini (Suat Sungur) yolda bir bayanla yürürken gördüm. Koyu renk saçlı bir bayanın elinden tutuyordu. Kocan seni aldatıyor’ diye bildiri attı. Saçlarımı boyattım, yani o kişi bendim. Kocam beni benimle aldatıyor” tabirlerini kullanmıştı.

Daha evvel ‘Adını Feriha Koydum’, ‘O Hayat Benim’ üzere dizilerde rol alan Ahu Sungur, 2002 yılında kendisi üzere oyuncu olan Suat Sungur ile nikah masasına oturmuştu. Üç yıl daha sonra oğullarını kucaklarına alan çift, şimdilerde memnun bir evlilik sürdürüyor.