Dev derbi sonrası Abdurrahim Albayrak'a saldırı girişimi! Anında müdahale edildi

celikci

New member
Dev derbi sonrası Abdurrahim Albayrak'a saldırı girişimi! Anında müdahale edildi
Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından sıcak gelişmeler yaşandı. Koyu Fenerbahçe taraftarı Rambo Okan, Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a saldırmak istedi. Bu anlarda olaya hemen müdahale eden polis ekipleri Rambo Okan'ı bölgeden uzaklaştırdı. Hiç ummadığı bir anda bu saldırı girişimiyle karşılaşan Albayrak ise açıklamalarına devam etti. 'Ne Yüzle Geldin Buraya'Heyecan dolu dev derbinin ardından basın mensuplarına açıklama yapmaya hazırlanan Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Rambo Okan'ın saldırı girişimiyle karlı karlıya kaldı. Stat dışında açıklama yapmaya hazırlanırken ummadığı bir anda böyle bir olayla karşılaşan Albayrak, şaşkınlığını gizleyemedi. Rambo Okan, polislerin araya girmesiyle olay yerinden uzaklaştırılırken bu anlarda 'Ne yüzle geldin buraya' şeklinde bağırdığı duyuldu. Abdurrahim Albayrak'tan Önemli AçıklamalarOlayın şaşkınlığını kısa süre sonra üzerinden atan Albayrak, kazanmak için maça çıktıklarını söyledi. Florya'dan çıkarken galibiyet için çıktıklarını belirten Albayrak- 'iyi oynadık, iyi galibiyet aldık. Bu derbi ilk değil, son da değil. Bugün biz kazandık, yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Galatasaray taraftarımıza, camiamıza hayırlı olsun.' dedi. Mostafa Mohammed AçıklamasıDerbi açıklamalarının ardından transfer dönemi açıklamalarına da değinen Abdurrahim Albayrak, transfer dönemi için kitaplar yazsa sığmayacağını dile getirdi. Bir sabah şirketinde çalışırken Fatih Hoca'nın yanına geldiğini söyleyen Albayrak, 'Uçak kalkmıyor buradan, bir uçak buradan, bir uçak Londra'dan tuttum. Futbolcumuzu getiremiyoruz, Fernandes'i, Pilotlara prim verdim, 5'ten önce gelirseniz prim vereceğim diye ve getirdiler. Onlara da teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bana tam yetki verdiler. Gerçekten iyi transferler yaptık, Mostafa Mohammed'i sadece Türkiye değil bütün Avrupa izlemeye devam etin.' dedi.

ALINTIDIR