Yıldız Tilbe Harbiye’yi kahkahaya boğdu!

Tuncay

New member
Bayhan Yapım tertibiyle gerçekleşen “Harbiye Yıldızlar Geçidi” konser serisi eylül ve ekimde ilgi nazarann konserler ile devam ediyor.

YENİDEN BİLET BİTİRDİ

Bu yaz döneminde Türkiye’nin en epey konser veren bayan sanatkarlarından Yıldız Tilbe bir daha Harbiye sahnesinde izleyicileri ile buluştu. Bayhan Yapım ile beşinci konserine imza atan Tilbe, bu konseri de atlamadı, bir daha bilet bitirdi.

Eşsiz “Delikanlım” yorumu ile klasikleşmiş bir açılış yapan Tilbe, kendine has tarzıyla izleyici karşısına çıktı. Bilhassa parlak terlikleri ilgi çeken Yıldız Tilbe, tasarım pantolonuyla da dün gece sahnede ışıl ışıldı.

Kilo verdiği için pantolonun düşecek üzere durduğunu anlatırken büstiyerinin azizliğine uğrayan Tilbe, kıyafetlerini anlatırken kendisini ti’ye aldığı esprileri ile Harbiye’yi dolduranları kahkahaya boğdu.

Ünlü sanatçıyı izlemeye gelenler içinde Aşkım Kapışmak, fenomen dizi Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz oyuncuları Mazhar Alican Uğur ve Tevfik Erman Kutlu da vardı.

“AŞIYI DA, PCR’I DA REDDEDİYORUM”

55 yaşındaki sanatçı ise Covid 19 aşısına ve koronavirüs testine karşı olduğunu açıklamıştı. Yıldız Tilbe, toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarda şu tabirleri kullanmıştı:

“Aşıyı da, PCR’ı da reddediyorum. Allah’ın dediği olur. İsteyen aşı olur, istemeyen olmaz, bu insanın tercih hakkıdır. Tüm kanunların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır.”

“Konsere gidenlere PCR testi zulümden öteki bir şey değil. Sinemada film izlemek için seyahat için PCR testi yapmak zulümdür…”

“Ben kendi konserime giderken PCR testi olacağım, olmam ki. PCR da aşı da olmayacağım. Çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım? Benden uzak durun nitekim.”

‘KONSERİ İPTAL EDİLDİ’ TEZİNE YANIT

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programı, Yıldız Tilbe’nin, aşı olmadığı sebebi öne sürülerek 18 Eylül’de Kıbrıs’taki bir otelde vereceği konserin iptal edildiğini sav etti.

Çıkan haberler üzerine açıklama yapan sanatkarın menajeri Haluk Şentürk, “Yıldız Hanım’ın Kıbrıs konseri yok ki. Birileri yazıp çiziyor beşerler inanıyor. Aşı aykırısı olan birine ben nasıl Kıbrıs konseri alayım. aslına bakarsan Kıbrıs konserleri başlayalı 15 gün oldu. Konser yok ki iptal olsun” demişti.